www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Am promis niste poze cu lumina ambientala buna... imi cer scuze pentru nori, asta e, n-au iesit mai bune de-atat :)

 

Asha mah, asha ... injura-ne :)

 

Asteptam pozele de la: mare, munte, la tzara, prin orasele patriei, abroad... :(

Nu de alta, da' asha o cocoana trebe musai plimbata (a se citi cantata B) ) k altfel te lasa pentru altu' (ma ofer io) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest azazel737

Chitara mea richwood Re-131 copie de PRS .. si un procesor behringer v-amp2 si pedala de wah behringer hb-01

post-312-1146337768_thumb.jpg

post-312-1146337899_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

Noul membru al familiei: B.C. Rich Warlock Platinum Series

 

sunt kiar curios, cum suna?

s'o canti sanatos si cat mai melodic :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt complet diferite. RG-ul e mai rapid. Are neck Wizard plat si nelacuit. In plus are si fret-uri jumbo. SZ-ul e mai inimos B) . Mie imi pare ca are bile mai serioase. Si stiti cum se spune "Bililii invinge... Toate femeili stie ca bililii....invinge" :) .

 

Dar sunt super misto amandoua. Le recomand.

 

Foarte fain SZ-ul, da' cred ca are probleme cu inima la ultimele fret-uri. ;) Si lui malex ii place, probabil, din cauza ca n-are floyd. ;)

 

Lui nea malex ii place ca n-are Floyd, da' si lui ii place Floydu' :)

 

Hai bre, aici e topicul "poze cu chitarele noastre"; "poze cu Ibanejii nostri" e in alta parte :o;)

 

That was cold, man! :(

 

bafta

 

PS e mia mijto SZu' decat RGu'

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ai grija sa nu te tai in colturile alea ascutite :). Cum suna.. ok ? Tinand cont ca platinum e cea mai low de la ei..

:)

De sunat suna chiar mai bine decat ma asteptam sa sune. Baga semnal foarte puternic. Imi place.

 

Mai... nu stiu exact daca e platinum... asa mi-a zis omu de la care am luat-o... pe ea nu scrie platinum sau de vreo alta serie de la ei.

E facuta in state si nush ... model de serie ca asta n-am mai vazut.

Nici floyd rose ca asta n-am mai vazut pana acum... s-ar putea sa fie vreun custom ceva.

 

Uitati-va in poza cum se prind corzile:

post-199-1146824311_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Nici floyd rose ca asta n-am mai vazut pana acum... s-ar putea sa fie vreun custom ceva.

 

Uitati-va in poza cum se prind corzile:

 

Mi se pare mie sa floyd-ul e mai mic decat lacasul din corp? Poate a fost modificata de fostul proprietar.

 

Cum dreaq se regleaza intonatia la bestie?

Edited by man1ak
Link to comment
Share on other sites

Guest nothin

pare a fi speedloader... fain asa ... economisesti o groaza de timp

Edited by nothin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.