www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schimbare de nume


Susceptor
 Share

Recommended Posts

Nu-mi apare la Profile Information decat Birthday si un buton "About me"...

 

Pai din cate stiam parca iti trebuie 500 de posturi ca sa poti sa editezi campul ala... however, faci parte din grupul de veterani, nu stiu cum vine asta si pe ce criterii se acorda titlul asta...

 

Presupun ca de-asta nu poti edita... poate ne lamureste cineva mai stiutor pe-aici-sa...

Edited by mike KidLazy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nu ştiu despre alţii, însă, precum în povestea cu Peştişorul de Aur şi cele 3 dorinţe [ /nume ], tu ţi le-ai epuizat deja pe toate trei... :)

.

 

Probabil se poate schimba numai cand se schimba si buletinul ..

 

La tine a venit vremea sa te scimbi in "@ Ramura "...apoi vine perioada "@ Creanga" (??) LOL

Edited by karpi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cred ca nu se mai practica, initial am crezut ca prima varianta nu e acceptabila si am incercat ceva diferit dar vad ca si nici la altii nu se rezolva.

 

Cred ca mai degraba cei care se ocupa de asa ceva ori nu au timp/chef sa mai schimbe nume de useri, ori pur si simplu nu se mai uita pe topicul asta :), si probabil de-aia nu se mai practica. In fine, eu una nu ma supar, e ok si asa, imi pare rau insa ca nu am avut de la bun inceput inspiratia sa las "_" in numele ales initial.

Edited by mike KidLazy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest Nicoara Traian Cristian

Eu as dori din "Nicoata Traian Cristian" in "Nicoara Traian Cristian", va rog :D. Multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.