www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schimbare de nume


Susceptor
 Share

Recommended Posts

Guest EvilCat

As dori numele schimbat in 'EvilCat', iar daca mai e cineva cu numele asta atunci e ok si 'Pisicã'.

Dar EvilCat e de preferat.

 

Danke! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest Big Tree

Off Topic : deci scuze , deci doamne , deci incredibil , iertati-mi indrazneala , dar am ras cu lacrimi cand am citit cap coada acest minunat topic !!!! Superb !!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest mikaportnoy

mai e valabila treaba cu schimbatul numelui? daca da, schimbati-mi si mie din mikaportnoy in Ella. Mersi!

Edited by mikaportnoy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Quarter Punk

Cosu, te rog schimba-mi nick-ul in Quarter Punk ca am gresit o litera la inregistrare. Am scris "Qaurter" in loc de "Quarter". Merci!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

rog schimbare ID din Kalman Urszui in kalman Osiris, sau cum vreti voi

rog stergere ID-uri Brother Cane (am dat jos tot) si apoi si cel de mai sus

 

motive? urmariti asta ... nu se poate asa ceva http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/52871-vand-snare-premier-ludwig-lm400-supra-phonic-5x14-1980s-super-sensitive-impecabil/page__pid__545192#entry545192

 

merci

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest MareaImprietenealaMuzicala

buna! si eu am trimis unui-a din moderatori un mail cu rugamintea de a-mi schimba numele, dar nu mi-sa raspuns, va cred ca sunteti ocupati, nu e cu suparare dar as vre ca Marea Imprieteneala muzica sa se cheme MareaIprietenealaMuzicala bine inteles daca nu cer prea mult si poate veniti la o bere la jam :P.

 

buna! si eu am trimis unui-a din moderatori un mail cu rugamintea de a-mi schimba numele, dar nu mi-sa raspuns, va cred ca sunteti ocupati, nu e cu suparare dar as vre ca Marea Imprieteneala muzica sa se cheme MareaIprietenealaMuzicala bine inteles daca nu cer prea mult si poate veniti la o bere la jam :P.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.