www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schimbare de nume


Susceptor
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun

am inteles ca numele poate fi schimbat odata pe an si trebuie pastrat in semnatura idul vechi; cum pot face acest lucru?

da da da....si pe mine ma intereseaza...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moisoiu, nu te baga unde nu-ti fierbe oala. Motivele pentru care vreau sa se stearga contul se pot vedea aici: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=3...=60entry47798

 

Sincer nu am nici o placere sa fiu jignit de oricine si prefer sa nu se asocieze numele meu cu acele jigniri.

 

Deci, ma repet: Cosu, Cearny, Ninja, Adi sau Alex, va rog frumos sa imi stergeti contul.

Link to comment
Share on other sites

Moisoiu, nu te baga unde nu-ti fierbe oala. Motivele pentru care vreau sa se stearga contul se pot vedea aici: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=3...=60entry47798

 

Sincer nu am nici o placere sa fiu jignit de oricine si prefer sa nu se asocieze numele meu cu acele jigniri.

 

Deci, ma repet: Cosu, Cearny, Ninja, Adi sau Alex, va rog frumos sa imi stergeti contul.

 

bai,no offense,dar nici tu nu esti asa de important incat sa te ofuschezi la chestii d-astea si nici glass nu e, incat sa aiba valoare tachinarile lui.si eu m-am mai suparat,dar totusi nu am parasit forumul.se mai gasesc inca (printre sutele de anunturi publicitare) topicuri din care ne putem alege cu ceva,sau putem ajuta.

 

las' ca-mi fac eu forumul meu,fara violenta,de hippioti.

Edited by Moisoiu
Link to comment
Share on other sites

1) Eu nu sterg nici un cont indiferent de posesor. Prin urmare nu insistati nici acum si nici pe viitor. In trecut au mai fost cativa si toti s-au ales cu un mare refuz.

2)Daca mistoul si aciditatea lui Glass aka robot le pricep si uneori chiar ma amuza nu acelasi lucru pot spune despre insistenta lui de azi. Niciodata nu o sa imi pot explica rautatile gratuite.

 

Atmosefera asta nu e propice nimanui. Daca voua va place sa loviti sub centura de ori cate ori aveti ocazia atunci forumul asta nu are absolut nici un sens si nu vad de ce am mai face eforturi sa il tinem in picioare.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest mateiutzu

imi puteti schimba si mie numele ... din "mateivl" in "mateiutzu" (fara ghilimele) :)

va multumesc anticipat ...

(voi pune la semnatura faza cu nickul anterior ... n-o sa uit)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.