www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirea Rgc 2014 - 25-27 Iulie, Conacul Vanatorului, Moeciu


sam
 Share

Recommended Posts

Eu cred ca nu trebuie sa mai insistam sa primim un raspuns de la ceilalti si sa presupunem ca sunt de acord cu ''clauzele'' propuse.

Sa incepem votul final si sa vedem ce iese, pentru ca vine Aprilie peste noi si trebuie sa facem rezervare.

Eu raman totusi la parerea ca e de mers in zona Bicaz sau o zona mai putin plina de turisti deranjanti.

Sau daca nu, mergem la mare, intr-o zona mai retrasa si e gata treaba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Les Paul 1960: Corect, deja cred ca putem vota. Cat despre mare, personal nu cred ca e o idee prea buna. Ar iesi debandada prea mare iar daca te refereai la o zona (mai) virgina gen Corbu, Vadu deja dai in alte probleme de logistica. Vama nu mai intra la zone retrase iar in afara de astea mie imi cam scapa locatiile unde sa nu gasesti pitzi, manele sau buntzi-buntzi.

 

O pensiune faina la munte cred ca e perfect pentru ce ne trebuie tura asta. Parerea mea...

Edited by sam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Insotitori: 1

Locatie: oriunde in principiu, si mare si munte, insa zic eu ca ar fi ok sa fie cat de cat accesibil cu trenul (no car here si banuiesc k si altii). Plus ca tren = locatie cat de cat cunoscuta = avem ce face si in afara de chillout la umbra bradului :P

Perioada: preferat 1 august - 15 august (concediu), insa si mai devreme/tarziu daca e in weekend (deh, job :))

Edited by otringal
Link to comment
Share on other sites

poti sa completezi si la mine ca oriunde si oricand dupa 1 iulie. inainte numa in weekend. eu prefer la munte.

insotitori 0 deocamdata. o sa anunt daca cumva conving pe cineva.

n'am citit demult ce s'a mai discutat, dar o sa ducem macar o chitara, un bas si o toba sa ne distram? as pune si eu la bataie o scula doua :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, vad ca sunt multi care au spus oriunde, ar fi dragut daca si ei si-ar expima o minima preferinta ca sa avem o majoritate pentru o zona si aia sa ramana.

M-am uitat pe tabel si nu avem inca o majoritate, deci nu putem sa spunem ''mergem acolo''.

Asa putem sa mergem si la Praid dar e departe, sau zona Cavnic, la fel de departe, Detunate...departe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Numar de insotitori (daca e cazul), locatie si perioada.

Nu mai, gata, perioada e dupa 1.07, locatia a votat-o deja. :D Alte locatii nu mai propunem, a fost timp destul de la Craciun incoace.

De-acuma, cine se inscrie este binevenit sa vina singur, cuplu sau mai multi, dar la locatia votata deja si la data pe care o vom stabili in curand, cand se va inchide acest vot. Dupa ce am facut rezervare la cabana nu mai putem schimba data.

Edited by George M.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vin si eu .

Nr insotitori ; 0

Locatie : De preferat la munte :)

 

Bine ai venit! :)

 

Cum a spus si George M. de acum incolo cine vrea sa se alature o poate face dar nu mai poate opta pentru zona sau perioada. Perioada va fi dupa 1 iulie iar zona va fi aleasa prin vot dintre cele propuse pana acum. Votul se poate face aici insa numai de catre cei care s-au inscris.

 

Mai mult decat atat, cei care intentioneaza sa participe si nu s-au inscris inca ar trebui sa se cam grabeasca pentru in aprilie eu zic sa rezervam pensiunea pentru a avea de unde alege si e important sa stim cati vom fi.

 

Atasez tabelul actualizat.

post-9969-0-77389100-1396193574_thumb.jpg
Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Având în vedere că (teoretic) vom fi destul de mulţi şi că sunt printre noi oameni care nu cunosc personal pe nimeni de pe forum (ca mine), propun dotarea din timp cu ecusoane pe care să fie trecut:

RGC username:_____________

Prenume/Nume:_____________

Trupa:____________________

 

Asta doar pentru început, ca să nu fim nevoiţi să facem faze de genul:

"-Salut sunt Marius.

-Salut sunt X

-Tu care eşti de pe forum?"

 

...pentru că apoi...

VodKa_Connecting_People_Wallpaper_mcgnd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

iestem douaj'noua :) cam multi pt 2 zile :D eu cred ca si dupa ce o sa plecam o sa avem lipsuri gen:

 

<<discutie in masina, la intoarcere>>

- mama ce ma dispera ala ..

- care?

- ala de era mai inalt si tot se dadea el ca a cantat cu nush cine, plm ...

- aaa pleata ala cu gagiga-sa aia dusa?

 

:lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Cosu unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.