www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amp 5W Electromagnetica


viobio
 Share

Recommended Posts

...si am constat ca totusi knobul de bass, lucreaza INVERS.

 

:)

 

Şi mie-mi place la un sound să fie acolo bas mai măricel... Îţi dai seama ca l-am dat potul ăla din prima la maxim şi auzindu-l, nici prin cap nu-mi trecuse să-l rotesc tocmai în sens invers. :lol: Păcat că nu a ajuns întîi la tine... Faine sample-uri.

 

Da, uite ce bine se potriveşte cu chitara ta... :D

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest arosulescu

da a fost si la mine. Cred ca va fi un amp foarte bun. Umpic prea pe inalte dupa gusturile mele. Cu inaltele la minim, cu prezenta la minim, tot ascutit mi s-a parut. Aici cred ca mai trebuie umblat. Apoi la aspect... cred ca acele holsuruburi laterale trebuie evitate... dau rau si nici nu fixeaza sasiul cum trebuie. Eu as pune 4 suruburi de jos in sus. Reverbul functioneaza dar parca se deschide o leaca prea tarziu. Trebuie dat aproape de maxim ca sa devina sesizabil. Eu l-as face sa se simta mai de pe la ora 10... Drive foarte bun. Cam aste este impresia mea. Mult succes constructorilor!

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

da a fost si la mine. Cred ca va fi un amp foarte bun. Umpic prea pe inalte dupa gusturile mele. Cu inaltele la minim, cu prezenta la minim, tot ascutit mi s-a parut. Aici cred ca mai trebuie umblat. Apoi la aspect... cred ca acele holsuruburi laterale trebuie evitate... dau rau si nici nu fixeaza sasiul cum trebuie. Eu as pune 4 suruburi de jos in sus. Reverbul functioneaza dar parca se deschide o leaca prea tarziu. Trebuie dat aproape de maxim ca sa devina sesizabil. Eu l-as face sa se simta mai de pe la ora 10... Drive foarte bun. Cam aste este impresia mea. Mult succes constructorilor!

multumesc pentru tot Andrei

Ampul de serie nu o sa arate ca acel prototip,o sa tinem seama de parerile tuturor

:respect:

 

La fel de entuziasmat ca si tine... :D

astept pe privat ,adresa,nume,tel

si un angajament ca ampul o sa se intoarca in Bucuresti pe data de 22.11.2012,raspunzi de el!!!!

angajamentul sa fie in acest topic

returnarea sa se faca cu curier rapid,platesc eu taxele de transport

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Angajamentul mi-l iau...daca e cineva din aisi care doreste sa ilt esteze..sa vorbeasca cu mn..stabilim cum ne vedem...probam..lasam parerea...si fiecare e fericit..

 

Eu Hyplink imi iau angajamentul ca pe data de 22.11.2012 sa trimit headul inapoi la bucurestu cu curierul rapid catre userul viobio.

 

Semnat: Hucanu Vlad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Angajamentul mi-l iau...daca e cineva din aisi care doreste sa ilt esteze..sa vorbeasca cu mn..stabilim cum ne vedem...probam..lasam parerea...si fiecare e fericit..

 

Eu Hyplink imi iau angajamentul ca pe data de 22.11.2012 sa trimit headul inapoi la bucurestu cu curierul rapid catre userul viobio.

 

Semnat: Hucanu Vlad

 

 

Daca pe 22 ampul trebuie sa fie in bucuresti trebuie sa il trimiti macar cu o zi inainte.Daca il trmiti pe 22 o sa ajunga pe 23.M-am bagat si eu aiurea in seama,dar macar vei fi sigur ca nu sunt probleme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.