www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc 4.0?


Neo
 Share

Recommended Posts

Ce s-a intamplat cu vechiul rgc ?!?!?!!!!

 

 

Ce anume nu-ţi funcţionează pe ăsta nou ? Poate mai bine mergeai direct la topicul dedicat problemelor cu site-ul...

 

Asta dacă-ntr-adevăr ai vreo problemă tehnică...

 

Pentru probleme de gusturi şi adaptare ... sorry ! Not here !

 

Părerea mea :

 

tumblr_lgcotlK4n41qzuajeo1_500.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bravo, baieti, ati descoperit umorul 9gag-ian, sunteti adevarate genii....

cat despre site, lasand la o parte ca merge prost, e, din nou, alta schimbare care, daca imi aduc aminte, voi, astia bravi si inteligenti de pe topicul asta, ati contestat-o ultima data... dar ma rog....lamuriri mi-au fost date din partea unor oameni mai competenti, multumesc oricum....

 

rog un moderator sa stearga acest topic

Numai bine :)

Edited by Neo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cat despre site, lasand la o parte ca merge prost, e, din nou, alta schimbare ...

Numai bine :)

 

Parc-ai fi un moş d-ală, căruia i-ai schimbat lingura cu care mânca de 'jde ani...

 

Nu fii hater ! Zi naibii care-i buba, că poate ne e şi nouă de folos, dacă tot deschisăşi topicu' ...

 

 

 

.

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Mda, stiu ca eu am cerut sa se implementeze lightbox-ul ala, si apoi am vazut ca multi useri au probleme pentru ca se deschide imaginea la rezolutie maxima (unele chiar au rezolutii nesimtite). Nu e o problema deosebita pentru cei cu monitoare mai mari, mie mi se pare mult mai usor de navigat asa cu lightbox, dar mi se pare normal ca altii sa aiba alte preferinte, greu sa impaci pe toata lumea. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.