www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Guest Raskolnikov

Poze de tot felul

Recommended Posts

9207679684_f4da38b5d5_b.jpg

Mişto poză ! Super-mişto şi locaţia ! Nu ?

În altă ordine de idei, înţeleg c-ai fotat-o personal, poza adică... În cazul ăsta [ ţi-am dat număru' dă tălifon' dijaba, adică ], te las sa alegi tu una' din scuzele de mai jos şi mai vedem noi dup-aia cum te scoţi :

- "Ah, nu ! E o poză făcută acum mulţi ani !"

- "Mi-a scăpat telefonul pe jos şi am călcat cu Vaca pe el, mi s-a dus displaiu' şi n-am mai putut accesa agenda !"

- "Am o problema la demaror şi n-am putut opri motoru', aşa c-am făcut poza asta şi-am plecat mai departe "

- "Am venit cu autocarul, cu clasa în excursie şi doamna educatoare nu ne-a lăsat să îndepărtăm prea mult "

- "Eram răcit şi n-am vrut să... Până şi berea la halbă am comandat-o direct caldă, ca să nu ..."

- "Poza e de fapt făcută la Băicoi, da' am Photoşopat-o "

- "...n-am postat io !"

:)

.

• Like 2

"Io n-am fost acolo, am trimis doar aparatul foto in recunoastere si el n-o putut da telefon la Ramurel, pentru ca nu-i om (de aparat zic)". :clown:

Ma, am ajuns in Timisoara pe la 18, mi-am facut treaba, m-am cazat si-apoi m-a scos sefu' la bere in Piata Unirii, unde am beut pana pe la miezul noptii (buna tare Terapia nefiltrata!). Acu' daca-i spuneam ca-i musai sa ma vad cu maestrul Ramurel, sigur imi dadea seara liber, dar am fo' prost si n-am zis nimica. :)

Las' ca n-au intrat zilele-n sac si mai ajung io pe malul Begai, ca astia la care lucru acum au si-un birou pe langa sinagoga aia mare, frumoasa si parasita.

Edited by Doctor X

Doctore, vad ca tot pui poze pe acilea, no daca te rog imi trimiti si mie pozele facute in Gladna acum doi ani, le dai?

Cele de cand am fost la Gurasada si/sau daca mi-ai mai facut cand eram pe teren.

Sa traiesti.

Edited by Les Paul 1960