www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn

AAAAAAAAAAA!!!! Vreau si eu!!!

 

Bogdan, imi pare nespus de rau ca nu ajungi si tu la jam-ul de deseara.

 

Claxonn, imi pare cel mai rau ca nu ajungi si tu la jam-ul de deseara.

 

Restu, beeeeeeee, va sparg daca nu bagati filme si poze!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! ROCK AMD ROLL FOREVAAA!!

 

Va pup pe toti, sa ne vedem sanatosi cand m-oi repatria (saptamana de dupa Pasti).

Link to comment
Share on other sites

vin si eu cu cateva poze ..... a fost super marfa distractia !!!!! -

 

--- si cateva comentarii... : :) --

 

-in primul rand respect pentru tobar care a batut toata noaptea cu toti care au cantat.. el a fost mai in spate dar fara el....

- ps: la poza cu mine si toni..... (nu credeam ca suna asa de bine chitara mea, cred ca depinde cine canta pe ea B):) )

- am avut si doi prieteni mai in varsta printre noi care si-au dovedit virtuozitatea ... (bravo)

- si bassul a fost brici.. la fel ca tobarul a cantat cu noi toata seara... bravo baieti ...

- toni si monyo au rupt chitarile ;) ) foarte frumos...

:) respect pt toti cei care au participat la jam... si respect si pentru publicul care l-am avut ....

 

sa ne vedem si la al doilea RGC jam session.

 

cer scuze ca nu m-am mai intors inapoi dupa jam... dar maine servici si toate cele... pffff :(

 

c ya

post-854-1175458796_thumb.jpg

post-854-1175458973_thumb.jpg

post-854-1175459284_thumb.jpg

post-854-1175459381_thumb.jpg

post-854-1175459580_thumb.jpg

post-854-1175459694_thumb.jpg

post-854-1175459804_thumb.jpg

post-854-1175459900_thumb.jpg

Edited by Marius T
Link to comment
Share on other sites

O seara minunata, intr-adevar,

Multumim tuturor celor care-au fost acolo si celor care au cantat.

Ca si o mica mentiune, tobarul a aflat cu o ora inainte ca va trebui sa cante (eram cu el la repetitie cand m-a sunat Tibi sa-mi zica ca nu mai vine tobarul de care s-a vorbit). Felicitari GORE !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

MOR DE CIUDA!! SUPERTARE FRATILOR! :)

 

Mai bagam una, eventual in cerc mai restrans in saptamana de dupa Pasti?

Link to comment
Share on other sites

Mai bagam una, eventual in cerc mai restrans in saptamana de dupa Pasti?

 

Daca te ocupi tu de organizat ca pe mine cel putin m-au cam lasat nervii in ultimele zile inainte de big day... oricum... avand in vedere cat de "grooovy", cum a zis Michi, a fost... a meritat, ce mai... :)

 

P.S. Thanks Paul. Si tie :)

Edited by TB_TM
Link to comment
Share on other sites

Dar pe unde e Toni? Vreau sa aud si parerea lui.

Si sa ii multumesc pentru ca a facut asa o treaba posibila.

Respekt :)

a fost OK , s-a cantat frumos si bine ,pacat ca nu se putea pune vocea pe boxele din bar, saracu Hix a trebuit sa se forteze.

ma bucur ca v-am cunoscut mi-a placut cum ati cantat cu toti.

 

Toni ne a spus ca nu o sa aiba acces la net ,poate urca si el cu familia la Valiug sa se recreeze.

 

 

Ma bucur ca am cantat cu Toni@Killahead un muzician foarte bun si complex , bun coordonator si organizator.

 

totodata a fost super ca l-au anuntat si pe Bujor Hariga prietenul meu de o viata , asa am cantat impreuna ( inca odata) ,fiind chitaristi fiecare cu trupa lui rar ne intalnim pe podium , bine ca nu mai sunt atatea concerte asa la jamsesion ne mai intalnim.sa cantam.

acum chiar duc tratative cu el ca sa se inscrie odata pe rgc.ro ...i-am trimis linkuri ...cai ...instructiunii ...hehe sper ca s-a inregistrat deja.

 

a fost foarte bine ..a fost un pic inghesuiala nu stiu unde mai incapeau cilalti care nu au putut sa vina.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Oameni buni ar trebui sa face asta in fiecare zi :( .... bine glumeam si eu ... nu in ficare zi da ... odata pe luna mere .... dak mai vreti o tura ma ocup eu de organizat .... si il iau eu si pe T.B. ca ii un baiat super fain si ma ajuta... nu T.B.??? :)))) :) hai ca mai vb .... have a nice day :)

Link to comment
Share on other sites

Eventual scoatem si un CD... RGC Compilation... ca ai vazut ca era lume la usa curioasa de unde ar putea cumpara un cd, ceva... :)

 

Ehhh.....un torrent ceva?

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackout

Bravo pentru cantare! Ar fi fost perfect sa fi postat si un filmulet! Oricum, faine pozele! Ma alatur si eu celorlalti membri RGC care solicita o legenda la pozele postate! Pe unii i-am depistat, dar au ramas si rgc-isti care au urcat pe scena si pe care multi dintre membri, mai ales cei care nu-s din Banat sau din zona Timisoarei, nu-i cunosc decat dupa nick!

Link to comment
Share on other sites

Weee.. A fost BESTIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL. Sunt super fericit ca am venit ;). A meritat tot drumul si toata durerea de gat. Ma bucur mult ca v-am cunoscut . Asaaa sa impart laude in dreapta si-n stanga:

Toni - Bestiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllll, a fost super sa cant cu tine Talk Dirty To Me si Every Rose has its thorn :X.

Michi si Gore - Baza !!! Bravo !! Daca nu erati voi nu faceam nimic !

Tibi - Organizator buun . S-a chinuit ceva dar a meritat .

Marius_T - La la laaa laa laaa laaa la la tears in heaven !! Weeee

Monyo - MISTO !!! ;)

Karpi - Weee ai venit . BLUZZ !!!

Bujor Hariga - Supriza - Multumim ca ati venit ! BLUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!! \:)/

Si pt. toti ceilalti :).

 

Imi pare rau pt. cei care nu s-au prezentat insa oricum nu mai aveati unde sta B) . A fost SUPER. Pt. toata lumea ce-a jammuit numai :) . Sper sa ne revedem !

Si pt. ca tot voiati voi video : http://www.youtube.com/watch?v=bfURiJUWyzc . Imi pare rau pt. calitatea nu tocmai buna si ca m-am trezit cam tarziu sa filmez dar na :o. Mai sunt 2 filmulelete dar o sa-l rog pe Toni sa le puna, mie-mi fac figuri :o.

 

:( - KEEP ON ROCKING !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.