www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

@freckles ... dak vi ia si un par la tine ca dupa cum a reactionat skarbu cand a vazut ca vi nu cred ca are ganduri bune ;))@skarbu bah dak nu te-ai laudat pe mess toata ziua cat is de usoare melodiile ... lol ... lasa emotiile ...

nu fii obraznic B) ma mai gandesc...poate pur si simplu vreau sa ascult si eu muzica buna na :)

 

Domnule Bujor Hariga toata stima si respectul meu!!! :):):(

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
:) Tony eu am nr. de tel sefei din jazz ... azi cica merg cu Geriladen sa vb detalii ... cum remane cu asta ??
Link to comment
Share on other sites

Gata, s-a rezolvat, e oficial: eventul se tine in Jazz Pod 16, pe 25.07., ora 19.00 FIX!

Tot ce trebuie sa faceti voi e publicitate. Aduceti prieteni, rude, oameni de pe strada din partea mea :)

 

Topicul oficial: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=15226

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Nothing Else Matters ar fi super sa cantam... in rest, sa vedem cine ce pregateste de pe lista :)

 

P.S.: eu inca nu stiu daca o sa cant, voi anunta oricum saptamana aviatoare daca ma decid :)

Link to comment
Share on other sites

@ Razvan I. si Razvan S.

Eu zic sa va mai ganditi inainte sa dati cu piciorul unei asemenea ocazii de a canta. Sincer, nu pot sa ma tot rog de voi sa cantati, asta trebuie sa decideti singuri.

 

Inscrierile la piese se fac pe topicul de la Open Stage.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
B) nu mai pot veni din pacate .... ;) ai mei au luat biletele de tren ca acuma au concediu ;) ... sa va distrati si pentru mine :) :) :):(
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest DoomShadow
:) sambata ma duc cu cortul in fatza de dimineatza ca o sa fie multa lume :) (glumeam) ... ieri am stat 5 ore in unirii cu ochii in soare asteptand sa cante Cargo ca nush de unde am auzit :) ... da nah ... :-s
Link to comment
Share on other sites

Guest guitar_grl

Salut! Toni e in RO si ne-am gandit sa facem MIERCURI 8 august un meeting LA ORA 19:00...!!!

Deocamdata nu stiu locul intalnirii dar mai vb...deci sper k venitzi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest guitar_grl

Toni nu e in weekedu asta aici si de aia a zis sa facem miercuri :) ...

Edited by guitar_grl
Link to comment
Share on other sites

Guest guitar_grl

HaI noroc guys..k am uitat de asta :) ..a fost misto azi :) ...da imi place mai mult acustic "word up" :)

Edited by guitar_grl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest DoomShadow

Hey ... salutare :) ce mai faceti?? Hai sa ne incalzim inainte de sarbatori cu un jam :) ce ziceti?? ne intalnim undeva la o cantare?? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Hey ... salutare :) ce mai faceti?? Hai sa ne incalzim inainte de sarbatori cu un jam :) ce ziceti?? ne intalnim undeva la o cantare?? :)

te declar organizator sef. daca reusesti sa organizezi ceva, eu sunt disponibil joi sau vineri. succes la organizare!

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Nu numai unul :) ... il iau pe Geliraden de o aripa si cautam localuri disponibile :) ... numa sa imi spuneti in ce zile sunteti disponibili majoritarea :) claxonn e joi si vineri ... e ok pt toti???

 

mai vb maine ... noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Prima oara sa asteptam sa vedem daca se vrea totusi, si daca sunt destui participanti... dupa aia vedem si lista de piese, locatie, etc. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.