www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

Salutare popor. Acest topic este in special pt cei din Timisoara in scopul de a ne organiza si ne intalni la o bere intr-un club ceva. Eu saptamana asta voi fi plecat si nu voi putea raspunde la topic dar sper cand ajung sambata sa am la ce raspunde :). Propun sa ne intalnim si noi sa ne cunoastem mai bine sa mai schimbam o parere o ideea, asa la o bere , vin fiert ceva. Propun ca loc de intalnire Club Cargo (care il stie ) care nu se pot da detalii. Eventual daca sunt si alte propuneri sa discutam totzi si sa vedem cum ne convine si daca ne-om strange catziva cu toate ca nu prea vad oameni din timisoara pe forum.

Asadar bagatzi pareri disctutzii care suntetzi din timisoara si doritzi asa ceva. Pe 29 revin in timisoara si voi putea raspunde si citi ce se va intampla. :)

Link to comment
Share on other sites

Chiar voriam si eu sa propun o astfel de initiativa. Daca se va tine, eu voi fi acolo(in cazul in care vreun examen nu ma va impedica :) )

Pai vom discuta si ne vom organiza :) deocamdata sa ne strangem sapt asta sa vedem catzi sunteam si disponibilitatea fiecaruia.

Eu am plecat in muntzi unde nu voi mai ajunge la net :) Voi reveni sambata seara. Numai bine, sper sa ne strangem catziva.

Edited by Marius T
Link to comment
Share on other sites

Mai eu chiar imi doream asa ceva, eu sunt student in TM din octombrie si chiar vream sa cunosc ceva forumisti cu care sa mai schimb ceva idei.... asa ca tineti un scaun si pentru mine :)

Link to comment
Share on other sites

asa, vad ca deja ne strangem cativa Timisoreni, dar pacat ca in perioada asta sunt in plina sessiune si nu as iesi din casa , dar dupa 19 feb gata invatatu, imi aduc si eu chitara de acas(sunt din Alba) si o ma ma dedic mai mult chitarii (Jackson JS 30 - Japan)........... a si apropo, nu stiu daca s-a facut sau nu publicitate, dar pe 18 feb concert IRIS, am uitat unde ca nu ma prea pricep prin timisoara. Informatia o am de la Cosmin Nicoara deci cred ca e valabila.

Link to comment
Share on other sites

asa, vad ca deja ne strangem cativa Timisoreni, dar pacat ca in perioada asta sunt in plina sessiune si nu as iesi din casa , dar dupa 19 feb gata invatatu, imi aduc si eu chitara de acas(sunt din Alba) si o ma ma dedic mai mult chitarii (Jackson JS 30 - Japan)........... a si apropo, nu stiu daca s-a facut sau nu publicitate, dar pe 18 feb concert IRIS, am uitat unde ca nu ma prea pricep prin timisoara. Informatia o am de la Cosmin Nicoara deci cred ca e valabila.

 

 

Salut ma bag si eu

Link to comment
Share on other sites

Acolo e Cargo (sau cel putin asa cred). Daca ma insel va rog sa ma corectati.

S-a mutat cu cateva strazi mai jos :post-664-1138301094_thumb.jpg

Are intrare comuna cu ceva cazinou.

Va reamintesc (vezi mai sus) de concertul Toxic de maine seara - mai ales daca n-aveti trupa, ne mai trebuie un chitarist!

Edited by bogdan
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. Am revenit din muntzi (Herculane). Ma bucurc ca ne-am strans si ne vom intalni. A si 10x ca nu atzi pus sambata asta ca eu nu eram in timisoara si pierdeam :)(. Dar asa este duminica si este perfect :). Deci count on me !!! ne vedem acolo si pregatitziva soseaua gatului pt vin fiert ( o cana neaparat) :). Sper sa fie frumos. Dupa cum vedetrzi este si o harta desenata daca nu stitzi pe unde se gaseste acuma. Ne vedem maine !!!

Link to comment
Share on other sites

Dupa lupte seculare am reusit sa dau o singura poza (din cele doua) jos de pe telefon. Bineinteles ca este aceea in care eu nu ma aflu! :)

 

 

De la stanga la dreapta: Razvan (Razz), Tibi (TB_TM), Paul (cpaulro), Andrei (sper sa nu gresesc, cedracu), Marius (Marius_T). In spatele aparatului. eu :)

post-23-1138577796_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mai acum am ajuns si eu acasa.... nu de la intalire.... :)) ...

Chiar a fost frumos si imi pare rau de cei care nu au venit. A fost bun si ceaiu meu . !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.