www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

Guest cedracu

"oamenii meei sar in ring ..

fetele daau din buric ..

intelegi ce vreau saa zic ? .. " :)

 

:)

 

Hello everybody !!

Where are you ??

.. s-a cam lasat linistea in Timisoara ?! sau doar mi se pare mie ?

Link to comment
Share on other sites

sorry pt offtopic, din start, dar sunt destul de disperat...

 

Dragi colegi de forum timisoreni, am nevoie de ajutorul/sfaturile voastre.

Intre 3-6 mai 2006 voi participa la Congresul National de ORL care este organizat la Timisoara. M-am trezit cam tarziu, si sunt in pana de idei apropo de cazare. Din ce am vazut pe NET, hotelurile au tarife cam mari pentru ce imi permit eu... Daca stiti cumva vreo pensiune mai de bun simt, atat ca preturi cat si conditii de cazare, v-as fi recunoscator pentru informatii utile (PM sau yahoo messenger: felix_ratescu).

Multam fain! Sper sa ma puteti indruma cumva... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest master_a

mersi mult omu pt raspunsul atat de prompt, as mai avea insa vreo doua intrebari:

1) daca stii cumva cand are concert eldad tarmu in timisoara cu bassistu de culoare henry si nu mai stiu cum :)

2) imi poti spune ceva despre george dumitriu aka abdul_bassix?

mersi anticipat

Link to comment
Share on other sites

Guest Ascina

mersi mult omu pt raspunsul atat de prompt, as mai avea insa vreo doua intrebari:

1) daca stii cumva cand are concert eldad tarmu in timisoara cu bassistu de culoare henry si nu mai stiu cum :)

2) imi poti spune ceva despre george dumitriu aka abdul_bassix?

mersi anticipat

 

 

acum eldad e plecat in turneu prin tara... parca pe 20 si ceva mai ... 27 sau ceva de genul o sa cante in Jazz Pod 16 - Timisoara ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Xirallic

Daca vine cineva in 25 sa anunte aici, altfel nu stiu daca ne adunam.

eu as veni ...dar nu cunosc pe nimeni... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cedracu

Salutare! :)

 

Joia am zi de scoala, DAR VIN ! .. eventual poate intarzii un pic ..

Sa nu beti tot 'ceaiu' pana ajung !!!

 

 

Whatthefuck ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

De aia ne intalnim ca sa ne cunoastem.

 

Eu propun ora 20:00, Joi (25.05.2006) in Cargo.

 

Am inviat si eu! Ne vedem la 20.00

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest hypnos

se mai face vreo intalnire? as veni si eu... problema este ca nu cunosc pe absolut nimeni dp forum, si am chitara doar de 3-4 luni, deci sunt cam n00b... :)

Link to comment
Share on other sites

se mai face vreo intalnire? as veni si eu... problema este ca nu cunosc pe absolut nimeni dp forum, si am chitara doar de 3-4 luni, deci sunt cam n00b... :)

 

Pai... ne-o mai organiza noi...

Same old problem. nu cunosti pe nimeni... crezi ca noi ne-am conoscut prima data? nici noi nu suntem toti hendricshi (sau cum o veni pluralul :) ). Cand o mai fi... sa vi. don't be shy.

Xirallic avea si el aceeasi problema si pana la urma nu ne-a onorat cu prezenta... s-o fi rusinat sau si-o fi dat seama ca suntem nashpa or something... :)

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti!

S-a deschis un nou magazin de instrumente muzicale, Triola parca se cheama. E pe strada Emanoil Ungureanu, aia care pleca de la magazinul Diverta din Libertatii si ajunge la piata Marasti (Clinicile Noi), aproape de coltul cu Piata Marasti. S-a deschis abia de vreo saptamana si inca nu au mare lucru, cel putin in materie de chitari - sunt in majoritate chitari Johnson. Dar am intrebat daca aduc ceva doze si surpriza, a zis baiatul de acolo ca o sa fie distribuitori EMG! Sa vedem ce preturi o sa aiba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.