www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce E Asta ?


Rothmans
 Share

Recommended Posts

:blink: ....IIIIsuse sftinte ... mi se face rau. Mare-i gradina Domnului si multi ii sar gardu... sau le intra in fund...

 

Ba da nici voi nu sunteti in deplinatatea facultatilor mintale de postati tot felu de mizerii... Oare daca nimerea Ilie p-acolo?

ase... am trait s-o vad si p-asta... :gnight:

Link to comment
Share on other sites

Initial auzeam "fata". Ceea ce ar avea mai mult sens si ar transforma discursul intr-unul de doamne si domnisoare din mahala, care folosesc cuvantul "fata" la sfarsitul fiecarei propozitii, cu precadere cand barfesc despre ceva nemaipomenit.

Oricum, bun material. Mi-a smuls un zambet.

Si m-a dus cu gandul la:

Link to comment
Share on other sites

Din seria "Nebuni care nu apar la televizor", va pot recomanda si pe dl Leonida Bucium care are un blog http://leonidabucium.wordpress.com/ unde explica dansul cum Emag vine de la Entitatea Malefica Anti-Goriliana si ne povesteste despre calatoria sa pe Saturn.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.c...NwbNgCooY#t=164 ?

Daca cineva e familiar cu genul asta muzical , rog sa-mi dea de stire .

 

Ce e asta? In primul rand nu este gen muzical, este modul de inchinare al acestor tineri. Cand folosesc cuvantul "Tata" se refera la Dumnezeu. Care Dumnezeu? Dumnezeul cel adevarat sau mai exact Yahweh sau Iehova. Asa cum majoritatea gasesc amuzant modul lor de inchinare sau faptul ca ei cred in ceva la fel si ei gasesc amuzant faptul ca majoritatea nu crede in nimic.

 

Enjoy!! Pot sa spun si eu: Glorie Mielului!

 

Edited by bamwels
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oamenii care nu inteleg muzica rock privesc cu suspiciune si dau din cap spunand "esti nebun?? cum poti sa asculti asa ceva?" . Pentru ca sunetul si rtmul violent sperie ceva in ei. oamenii culti dpdv muzical, clatina din cap si se minuneaza cum pot unii sa asculte manele. Iar toti oamenii la un loc rad atunci cand semenii lor sunt surprinsi intr-un moment sensibil, inofensiv. Rad cand cineva cade, sau cand cineva este emotional. politicaly correct este o minciuna sfruntata. este ceva irecuperabil in aceasta "virtute" a firii umane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.