www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirea Rgc 2014 - 25-27 Iulie, Conacul Vanatorului, Moeciu


sam
 Share

Recommended Posts

S-a inscris si colegul Hyper10n, l-am pus eu in tema cu cele stabilite pana acum. Cauta partener de drum din Bucuresti asa ca cine vrea sa completeze o masina e rugat sa-l contacteze.

 

Au mai ramas de confirmat:

lefmir

guitarhead

Cedrik

Fenrir

CorsairX

otringal

adipablo

 

Tabel actualizat:

 

post-9969-0-59707000-1399148050_thumb.jpg

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Am trimis in seara asta cate un mesaj la toti cei 7 care asteapta invitatie speciala pentru a participa la eveniment. Cine doreste sa mearga e rugat sa depuna avansul zilele astea sau macar sa confirme verbal prezenta iar cine s-a razgandit sa ne anunte.

 

Au mai ramas de confirmat:

lefmir

guitarhead

Cedrik

Fenrir

CorsairX

otringal

adipablo

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Le-am trimis cate un PM celor 7 de mai sus. Daca pana pe 10 mai situatia lor nu se va clarifica, cu parere de rau propun sa rezervam pensiunea pentru cati suntem deja confirmati si cu banii dati.

 

Cu mentiunea ca pot veni la intalnire, dar cazarea si masa vor fi responsabilitatea lor separata.

Link to comment
Share on other sites

Au mai ramas de confirmat:

lefmir

guitarhead

CorsairX

Si mai au de trimis avansul:

Cognek

Les Paulica 1960

CiocanelBloodyCIocanel

 

Data limita: 10 mai. Dupa aceasta data se va rezerva pensiunea iar cine nu e in carti si se hotaraste sa vina ulterior, in principiu e pe cont propriu cu cazarea. La mancare si bautura presupun ca se poate cotiza si dupa pentru ca astea sunt cumparaturi care se vor face exact inaintea plecarii deci nu ne incurca cu nimic sa mai adaugam cateva 'meniuri'.

 

Tabel actualizat:

 

post-9969-0-01206200-1399587019_thumb.jpg

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Din pacate i-am pierdut pe lefmir si pe CiocanelBloodyCIocanel.

 

@Cognek: Daca reusesti sa depui pana luni banii e ok. Valabil si pentru restul care n-au reusit inca. Saptamana viitoare ma voi apuca de cautat pensiuni si de dat telefoane.

 

Au mai ramas de confirmat:

guitarhead

CorsairX

Si mai au de trimis avansul:

Cognek

Les Paulica 1960

 

Lista actualizata:

 

post-9969-0-41040400-1399731376_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

ce ziceti, ar fi o treaba sa aduca fiecare o pedala/o chitara/un amp sa poata toata lumea testa/cumpara/schimba scule noi?

 

Nici mie nu mi se pare o idee buna. Probabilitatea sa-ti gasesti client din maxim 20 de oameni cati vom fi acolo mi se pare minima. Plus ca multi de aici stiu cu ce se mananca domeniul asta, faptul ca vad fizic o scula nu va reprezenta o revelatie cat sa faciliteze vanzarea pe loc. Nu mi se pare necesar sa transformam intalnirea in bazar, mai bine stam linistiti, povestim, bem o bere...

 

In alta ordine de idei CorsairX nu raspunde in continuare la mesaje deci banuiesc ca va trebui sa-l taiem de pe lista iar Cognek s-a retras si el.

 

Eu am fost destul de ocupat si voi fi inca cateva zile asa ca va mai dura putin pana sa ma ocup de pensiuni. Oricum, nu mai tarziu de saptamana viitoare.

 

Lista actualizata

 

post-9969-0-02375200-1400133718_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baietii lui Vio am inteles ca vor face oricum o jamuiala deci daca vor si altii sa se alature nu vad de ce nu.

 

Apropo Vio, crezi ca trebuie pus in tema proprietarul referitor la cantare? Ma gandesc ca daca nu-i spunem nimic o sa zica ca de ce nu i-am spus, iar daca ii spunem sa nu-si imagineze cine stie ce concert de proportii. Te intreb pe tine pentru ca tu stii cata 'galagie' vor face baietii tai.

Link to comment
Share on other sites

Baietii lui Vio am inteles ca vor face oricum o jamuiala deci daca vor si altii sa se alature nu vad de ce nu.

 

Apropo Vio, crezi ca trebuie pus in tema proprietarul referitor la cantare? Ma gandesc ca daca nu-i spunem nimic o sa zica ca de ce nu i-am spus, iar daca ii spunem sa nu-si imagineze cine stie ce concert de proportii. Te intreb pe tine pentru ca tu stii cata 'galagie' vor face baietii tai.

 

Daca inchiriem toata pensiunea sau daca stim ca nu mai e nimeni inafara de noi, nu trebuie sa ii spunem nimica. Oricum, presimt ca ei nu vor fi singurii care vor face "galagie" :D Putem sa inchiriem si 2 pensiuni mai mici, sa incercam sa avem macar una doar pentru noi.

Link to comment
Share on other sites

  • Cosu unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.