www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

salut tuturor,

 

va sfatuiesc sa aveti foarte mare grija ce afaceri faceti cu user-ul MEKADRON deoarece este un TZEPAR ordinar!

 

imi pare rau ca trebuie sa recurg la o astfel de metoda si, mai ales ca exista astfel de oameni pe rgc...am facut o gramada de schimburi cu alti useri si nu am avut niciodata probleme...istoria pe scurt este urmatoarea: am stabilit cu individul sa-mi dea un boss ds-1 (http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4...mp;#entry486626), iar eu sa-i dau un digitech death metal...i-am trimis efectul meu a doua zi dupa ce am vorbit cu el, cam in urma cu o luna...mi-a confirmat ca l-a primit (de fapt, eu i l-am trimis fratelui sau deoarece zis ca el este plecat din tara)...dupa ce m-au aburit pe yahoo messenger cum ca o sa-mi trimita boss-ul (cu niste faze penibile si/sau copilaresti...nu are rost sa pierd timpul cu descrierea lor), au disparut amandoi definitiv...ca dovada, pastrez inca factura de la coletul in care i-am trimis death metal-ul...eventual, o pot scana si posta aici.

 

numai bine!

Link to comment
Share on other sites

salut tuturor,

 

va sfatuiesc sa aveti foarte mare grija ce afaceri faceti cu user-ul MEKADRON deoarece este un TZEPAR ordinar!

 

imi pare rau ca trebuie sa recurg la o astfel de metoda si, mai ales ca exista astfel de oameni pe rgc...am facut o gramada de schimburi cu alti useri si nu am avut niciodata probleme...istoria pe scurt este urmatoarea: am stabilit cu individul sa-mi dea un boss ds-1 (http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4...mp;#entry486626), iar eu sa-i dau un digitech death metal...i-am trimis efectul meu a doua zi dupa ce am vorbit cu el, cam in urma cu o luna...mi-a confirmat ca l-a primit (de fapt, eu i l-am trimis fratelui sau deoarece zis ca el este plecat din tara)...dupa ce m-au aburit pe yahoo messenger cum ca o sa-mi trimita boss-ul (cu niste faze penibile si/sau copilaresti...nu are rost sa pierd timpul cu descrierea lor), au disparut amandoi definitiv...ca dovada, pastrez inca factura de la coletul in care i-am trimis death metal-ul...eventual, o pot scana si posta aici.

 

numai bine!

 

aoleo, ce-ai facut cu ddm-ul de la mineeeeee... :<

 

in alta ordine de idei, gigimarga, un cumparator de incredere si foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

salut tuturor,

 

va sfatuiesc sa aveti foarte mare grija ce afaceri faceti cu user-ul MEKADRON deoarece este un TZEPAR ordinar!

 

imi pare rau ca trebuie sa recurg la o astfel de metoda si, mai ales ca exista astfel de oameni pe rgc...am facut o gramada de schimburi cu alti useri si nu am avut niciodata probleme...istoria pe scurt este urmatoarea: am stabilit cu individul sa-mi dea un boss ds-1 (http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4...mp;#entry486626), iar eu sa-i dau un digitech death metal...i-am trimis efectul meu a doua zi dupa ce am vorbit cu el, cam in urma cu o luna...mi-a confirmat ca l-a primit (de fapt, eu i l-am trimis fratelui sau deoarece zis ca el este plecat din tara)...dupa ce m-au aburit pe yahoo messenger cum ca o sa-mi trimita boss-ul (cu niste faze penibile si/sau copilaresti...nu are rost sa pierd timpul cu descrierea lor), au disparut amandoi definitiv...ca dovada, pastrez inca factura de la coletul in care i-am trimis death metal-ul...eventual, o pot scana si posta aici.

 

numai bine!

 

 

Simplu, ai adresa, te duci si-i rupi gatu' :)

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Lol, 2 users reading the topic

 

2 Members: comanel, mekadron

 

 

Ontopic: +1 La Gabi Analog_Sound

 

Mi-a tinut aproape 2 saptamani un midi controller, doar pentru ca sunt prins rau tare cu jobul si n-am avut cand sa ma duc sa-l iau. A si coborat intr-o noapte la 11 cu clapa in brate cand veneam de la servici si a ras de mine cand era sa plec fara sa-i dau banu' (de oboseala).

 

In afara de faptul ca nu dau de drivere pentru Win 7, pe XP si pe rack merge brici...

 

Adaug respecte pentru VicSnd, de la care am luat un Virtualizer nou nout si l-am onorat cu o pedala

 

Bravo ba, la asa afaceri, parca ti-e drag sa intri la Mica Publicitate :)

Link to comment
Share on other sites

respect pentru userul @papu intrucat e om serios, punctual si un baiat foarte de treaba, am luat de la el pedale si totul a decurs natural si prietenesc

 

de asemenea, userul @Futango BH, s-a dovedit un cumparator punctual, serios si foarte spiritual

 

Ii recomand cu mana pe inima, vorba lui @comanel, mai mare ti-e dragul sa cumperi/vinzi pe rgc.ro

 

sanatate!

Link to comment
Share on other sites

om foarte serios este user-ul tourist (ciprian)...am facut un schimb cu el si totul a decurs perfect!

 

multumesc mult si spor la cantat!

 

ps: sper ca experienta mea neplacuta cu user-ul mekadron sa ramana un caz singular...raman totusi la parerea mea ca oamenii de aici sunt seriosi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest amosik939

Respect pentru userul Gyzmo, un domn foarte serios si prompt.Am cumparat de la el o pedala Digitech Bad Monkey, tocmai a ajuns la mine in Irlanda, pedala este in stare perfecta ,atat estetic cat si functional.Recomand cu caldura.

Edited by amosik939
Link to comment
Share on other sites

Toata stima si consideratia pentru user-ul dracoare!

 

Am primit SD-1-ul in conditii exceptionale...ambalata ca pentru expediat in Australia cu pluta...o juma' de ora mi-a luat sa ajung la ea...dar s-a meritat: am zis ca am cumparat-o din magazin, nu la second hand!

 

Respect maxim si multumiri!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.