www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Chiperion

Pfiu, iar mi-a luat-o chetrariu' inainte...

@iulian, iti trimet doua PMuri, ca sa testam counterul?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca a mai reclamat cineva sau problema e doar la mine, dar cand dau search nu pot sa dau advanced search options sau ce e fiindca e in spatele bannerului mcmusic. O singura data mi'a aparut searchul peste banner si am putut sa selectez optiunea aia. Folosesc IE 7 pe 1280X1024, dar nu cred ca are vreo relevanta

 

 

aceeasi problema si pe firefox

 

 

Si pe Safari si Opera si Flock

 

 

E pus strategic banner-ul ala. :( Pe Firefox mai am un pic de loc, dar in 50% din cazuri intru pe MCMusic.

 

 

E de mult problema :)

V-am auzit si am rezolvat.N-are treaba cu ce e in bannerul ala. Era si inainte dar n-a urlat nimeni :). 10x pentru head-up.

 

 

io tot am -2 msg :)(

Work in progress.

 

--

 

In alta ordine de idei. Daca aveti colegi ce nu se pot loga pe forum va rog sa ne dati de stire. Au fost niste probleme razlete si vreau sa stiu daca s-au rezolvat complet.

Link to comment
Share on other sites

este OK playerul site-ului

 

ar fi foarte util ca playerul sa fie cu progres-bar " reglabil-manual" ...

 

streaming-ul functioneaza bine pentru o simpla auditie

 

.... in cazul duelurilor cand vreau sa compar si sa reascult ,un anumit " moment " al diferitelor versiuni postate, sunt nevoit sa descarc tote piesele si sa le ascult cu un player cu acces la "now time" .

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Eu am combinatia Opera/Quicktime, care ma lasa sa deschid .mp3-uri (printre altele) in browser, nene @karpi. Playerul are si functia pe care o cauti matale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Chiperion

Primul post prezinta, in coltul dreapta-sus, un tab ,,Options''. Il selectezi frumos, intri la Display Modes si treci pe Standard sau Linear+. Daca nu vrea, sterge matale cache-ul browserului, eventual si ce-i in History, si mai incearca dupa aia. Daca nu vrea nici atunci, inseamna ca esti pe Opera 9 si ca vei putea sa vezi forumul ca inainte...pe Firefox. (Like me)

Link to comment
Share on other sites

Primul post prezinta, in coltul dreapta-sus, un tab ,,Options''. Il selectezi frumos, intri la Display Modes si treci pe Standard sau Linear+. Daca nu vrea, sterge matale cache-ul browserului, eventual si ce-i in History, si mai incearca dupa aia. Daca nu vrea nici atunci, inseamna ca esti pe Opera 9 si ca vei putea sa vezi forumul ca inainte...pe Firefox. (Like me)

 

thank you mister chiperion thank you a thousand times (plecaciuni si toate cele). :) Acum se vede bine..ciudat e k am patzit asta dupa ce am dat un click pe un link spre un thread de pe forum din google... :)

dar acum cu standard se vede bine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

nu e chiar o problema asa de importanta da ar fi bine dak ar fi reparata :

 

intru pe site, bag user si parola si dau "remember".. a doua oara cand intru trebuie sa dau iar log in sa bag iar useru si parola.. nu merge fuctia de "remember user and password" ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Frusciante19

cand vad un topic, imi apare in stanga jos "posts in this topic" cu titlurile posturilor , nu posturile in sine. am facut io ceva sau ce? inainte vedeam frumos fiecare post. am cautat in controlpanel, dar nu am gasit nimic. Help!

Link to comment
Share on other sites

cand vad un topic, imi apare in stanga jos "posts in this topic" cu titlurile posturilor , nu posturile in sine. am facut io ceva sau ce? inainte vedeam frumos fiecare post. am cautat in controlpanel, dar nu am gasit nimic. Help!

sus in partea dreapta al oricarui topic apare "Options"...acolo la "Display modes" dai "Standard"

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
este OK playerul site-ului

 

ar fi foarte util ca playerul sa fie cu progres-bar " reglabil-manual" ...

 

streaming-ul functioneaza bine pentru o simpla auditie

 

.... in cazul duelurilor cand vreau sa compar si sa reascult ,un anumit " moment " al diferitelor versiuni postate, sunt nevoit sa descarc tote piesele si sa le ascult cu un player cu acces la "now time" .

karpi iote ca am rezolvat-o si p-asta.

 

sa va prezententati cu berile la cearny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salve,am o problema la faza asta cand sa-mi citersc PM-urile stie cine va care-i faza?

Fatal error: Call to undefined method skin_msg_16::member_joined() in /home/domains/rgc_ro/htdocs/forums/sources/ipsclass.php on line 5911

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.