www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

seara asta, mai mult am incarcat pagini goale decat cu RGC... foarte mult "connecting" si prea putin "done".. :)

 

seara asta, mai mult am incarcat pagini goale decat cu RGC... foarte mult "connecting" si prea putin "done".. :lol:

 

seara asta, mai mult am incarcat pagini goale decat cu RGC... foarte mult "connecting" si prea putin "done".. :lol:

Link to comment
Share on other sites

La fel.

 

mda,

am trimis mai demult un mail administratorului cu niste sugestii, nici un feedback.

din punctul meu de vedere nu m-ar deranja sa contribui financiar, eventual sa se implementeze un sistem de "premium user" cum e pe CG..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Kamishiro Yuki

Sunt probleme si la incarcatul pozelor, profil si avatar. Mi-a blocat browserul de nu stiu cate ori azi.

 

 

 

 

:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

De vreo 4-5 zile paginile se incarca foarte greu, 30-40 sec, atunci cand se incarca, de multe ori se deconecteaza de la adresa !

 

Folosesc Google Crome, iar la alte adrese de internet, pe alte site-uri, merge ca uns .

 

Daca ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi multumesc anticipat !

 

Merita mentionat faptul ca prima pagina se incarca f. repede, dupa aia incepe beleaua ! am ajuns si la 2 min timp de incarcare .

Edited by stratosaurus
Link to comment
Share on other sites

"Şiş", nu "brici"...

 

Dacă să rezolvă şi playeru' din secţiunea "Înregistrărilor noastre" şi/sau "Galeria muzicală", chiar că "No more comments".

Va arăta ca un adevărat forum de chitarişti...

 

(cam multe pretenţii pă mine, hai ? :))

 

You promised, man ! http://forums.rgc.ro/topic/52168-probleme-cu-noul-rgc-30/page__view__findpost__p__507777

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

De vreo 4-5 zile paginile se incarca foarte greu, 30-40 sec, atunci cand se incarca, de multe ori se deconecteaza de la adresa !

 

Folosesc Google Crome, iar la alte adrese de internet, pe alte site-uri, merge ca uns .

 

Daca ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi multumesc anticipat !

 

Merita mentionat faptul ca prima pagina se incarca f. repede, dupa aia incepe beleaua ! am ajuns si la 2 min timp de incarcare .

se pare ca nu esti singurul care are problema asta ..

incerc sa aflu care e cauza

Link to comment
Share on other sites

stratosaurus mai sunt probleme ?

dpdv al timpilori de incarcare mai e ceva de reclamat?

 

Salut,

 

Nu s-a schimbat nimic, este la fel de greu !

Aseara am incercat sa continui topicul cu reparatia chitarei Reghin, si am vrut sa incarc niste poze, dupa vreo ora de incercari am abandonat ! nu vrea si pace ...

Timpii de incarcare, de accesare a paginilor, sunt de peste 40 sec !

 

La setarile calculatorului nu am umblat, iar in rest orice alt site, orice alta pagina de internet se descarca normal, 1 max 2 sec !

Link to comment
Share on other sites

Draugr fie ai nimerit cand faceam upgrade serverului de baze de date fie cand rulam un backup/optimizam niste tabele. O sa schimb orarul.

 

Nu e nevoie. Cred ca sunt cam singurul care intra noaptea tarziu pe forum. Plus ca daca nu dorm sau nu sunt plecat intru o data la 2 ore pe forum, deci cu siguranta voi mai nimeri momente in care se fac reparatii.

Tot respectul pentru munca depusa! Felicitari, Cosule!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am rezolvat problema dar am nevoie de o confirmare.. stratosaurus?

 

Draugr fie ai nimerit cand faceam upgrade serverului de baze de date fie cand rulam un backup/optimizam niste tabele. O sa schimb orarul.

 

 

 

Multumesc mult, Cosu, merge "ca uns" acum !respect.gif

 

Aseara nici nu am putut raspunde la intrebarea ta, din cauzele pomenite mai sus, dar iata ca "sortii" sunt de partea mea acum ...

 

Si multumesc draugr pentru implicare !respect.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.