www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson
Iarasi eu... Nu pot atasa Hyperlink, zice ca e "broken". Nici linkul din semnatura mea (Killahead's YouTube Profile) nu functioneaza (si era ok inainte).

 

Nu era ok nici inainte... cel putin nu e ok de multa vreme, dar am uitat sa iti zic :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

de vro 2 zile asa din senin nu mai reusesc sa vad thread-urile cu reply-urile afisate succesiv, ci doar cu linkuri catre ele.

daca schimb de la options pe mod standard le vad calumea, dar nu ramane setata chestia asta si practic, cand schimb topicu tre sa o iau de la inceput. cum fac sa ramana salvata setarea. folosesc opera, cred ca 9.02.

pana acu totu era ok, ce s-a intamplat? :)

Link to comment
Share on other sites

De ce Junk Yard? Sunt amuzante rau discutiile acolo...si poate mai am si eu ceva de spus, chiar daca I am new here:P:D

 

Esti binevenita sa postezi unde vrei. Dar in desert ... nu se prea spune nimic. :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest cooasha

imi apare la mesaje "-1 message"... desi nu e nici un mesaj. nu inteleg cum vine asta....cum pot sa am ceva care ...nu este, ba este dar in minus......doamne....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu mai tin minte daca nam scris sau nu in alt topic ( adica am scris dar nu mai stiu daca am si trimis deoarece am avut niste "crash"-uri ), nu recxunoastew Media Player 11 mp3-urile din rgc.ro ....cu Firefox portneste cu QuickTime , aceiasi luicru a observat si @Monyo.

 

Daca fac download nici atuncea nu-s recunoscute fisierele mp3 de WMP 11 si pot sa le ascult doar prin QBase ....Poate si alti au problema acesta , banuiesc ceva upgrade sau update este de vina , sapand pe net dupa "addons" scria ceva de programele de corectat efectul "negativ" al unor uodate venite automat la XP .Dar m-am cam dezumflat cand am vazut o groaza de coduri si nu am mai inceput sa incerc care ce fsace , poate a-mi incurca si mai rau registri....

 

Apropos , mi-a aparut si un Update /upgrade la FlashPlayer !!!! eu credeam ca-i pentru careva program de foto ce am instalat si ca fletz-ul am dat OK , dupa care abea mai functiona XP, dar am reusit sa fac Restore la o zi in urma si am scapat ....

 

atentie la acest upgrade de FlashPlayer !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

@karpi - si mie mi le canta Firefoxu' cu QuickTime, iar asta ma bucura, ca nu stau sa le caut pe hard. E drept, ca daca vreau sa le d/l tre' sa le schimb numele din index.php in altceva, dar daca ajung sa le d/l inseamna ca merita efortul. Cat despre faza cu WMP, ffs foloseste Winamp sau f00bar daca vrei sa fii cool.

Link to comment
Share on other sites

Guest daemon

nu stiu daca a mai reclamat cineva sau problema e doar la mine, dar cand dau search nu pot sa dau advanced search options sau ce e fiindca e in spatele bannerului mcmusic. O singura data mi'a aparut searchul peste banner si am putut sa selectez optiunea aia. Folosesc IE 7 pe 1280X1024, dar nu cred ca are vreo relevanta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.