www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Haine Noi


Cosu
 Share

Recommended Posts

felicitari pentru efortul facut, dar sunt sanse ca in viitor sa pot alege intre vechiul skin si cel nou (ceva ca-n yahoo)?

 

imi plac mie culorile inchise, dar noua "haina" mi se pare foarte obositoare pentru ochi si mult mai putin lizibila...

Jos in dreapta ai un selector pentru skin...

Link to comment
Share on other sites

Nu e vb de prejudecati aici, ci de comoditate. Apar useri noi, unii isi schimba ID-ul, imi place sa vad daca citesc un post f bun si vad ca e cineva nou, ma bucur ca s-a mai alaturat un membru valoros. Si invers... Imi place sa vad in ce masura cineva e un membru activ, sau dimpotriva. Si corelez asta cu calitatea posturilor lor.

Pt mine e o modalitate de a tine mai usor evidenta "miscarii" membrilor. In plus este o informatie absolut obiectiva, cu valoare statistica, nu subiectiva asa cum sint stelutele.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma ajuta nr de membru. E vorba ca vreau sa stiu din start cind citesc un post daca apartine unui membru activ sau nu. Nu vad de ce o informatie atit de simpla, si care pina acum nu a daunat nimanui, a devenit acum mai greu accesibila. De ce sa mai dau click pe profil ca sa vad cu cine am de-a face, cind pot sa vad doar citind threadul asta?

Link to comment
Share on other sites

Nu ma ajuta nr de membru. E vorba ca vreau sa stiu din start cind citesc un post daca apartine unui membru activ sau nu. Nu vad de ce o informatie atit de simpla, si care pina acum nu a daunat nimanui, a devenit acum mai greu accesibila. De ce sa mai dau click pe profil ca sa vad cu cine am de-a face, cind pot sa vad doar citind threadul asta?

 

Ai sustinerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vb de prejudecati aici, ci de comoditate. Apar useri noi, unii isi schimba ID-ul, imi place sa vad daca citesc un post f bun si vad ca e cineva nou, ma bucur ca s-a mai alaturat un membru valoros. Si invers... Imi place sa vad in ce masura cineva e un membru activ, sau dimpotriva. Si corelez asta cu calitatea posturilor lor.

Pt mine e o modalitate de a tine mai usor evidenta "miscarii" membrilor. In plus este o informatie absolut obiectiva, cu valoare statistica, nu subiectiva asa cum sint stelutele.

 

absolut pertinent, subscriu si eu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ma ajuta nr de membru. E vorba ca vreau sa stiu din start cind citesc un post daca apartine unui membru activ sau nu. Nu vad de ce o informatie atit de simpla, si care pina acum nu a daunat nimanui, a devenit acum mai greu accesibila. De ce sa mai dau click pe profil ca sa vad cu cine am de-a face, cind pot sa vad doar citind threadul asta?

 

pentru ca sunt multi copii cu multe posturi [isi mai aduce aminte cineva de anghelescu ? ] care dau sfaturi incepatorilor, si multi dintre incepatori iau numar de posturi ca etalon pentru experienta. Si asa e plin de tampenii pe net, de ce sa le ajutam sa se perpetueze ?

 

LE : foloseste celalalt skin. acolo [inca?] apar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest abracadaver

"pentru ca sunt multi copii cu multe posturi [isi mai aduce aminte cineva de anghelescu ? ] care dau sfaturi incepatorilor, si multi dintre incepatori iau numar de posturi ca etalon pentru experienta. Si asa e plin de tampenii pe net, de ce sa le ajutam sa se perpetueze ?"

 

 

ai ma de ce ziceti voi ca pe mine unul ma amuza foarte tare cand vreunul azi nu stie sa puna corzi pa chitara si maine da sfaturi altora.... :):)

 

ai ma de ce ziceti voi ca pe mine unul ma amuza foarte tare cand vreunul azi nu stie sa puna corzi pa chitara si maine da sfaturi altora.... :):D

 

 

am vrut sa zic PE CHITARA dar tastatura nu tine cu mine.asta in caz ca se leaga cineva de treaba asta :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.