www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Sharky
Nu-s rautacios chiar deloc(suntem prieteni de aproape 20 de ani). biggrin.gif

Si da, chiar ii suna toate la fel, din cand in cand le mai aduce la mine ca sa vada diferenta dintre ele. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

 

...nici cum nu reusesc sa-l conving sa-si ia un amp ninja.gif

 

faci o cheta cu amicii lui si ai tai si de ziua lui ii luati un amp :)

 

p.s : chitara mea

post-6566-1213833665_thumb.jpg

Edited by Sharky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chiar ca arata Vantage chitara. Pare o scula buna si destul de versatila. Cu un set de doze bune cred ca suna excelent.C um suna dozele stock?

 

Chitara suna foarte bine, lemnul uscat de aproape 30 de ani in combinatie cu griff-ul neckthru si cu bridge-ul stringthrubody isi spune cuvantul -> sustain, grasime -> cojones :) .

Dozele stock(magnet ceramic, high output), surprinzator, suna mai mult decat decent.

Oricum chitara o sa sufere niste modificari atat la forma(paintjob, scoasa doza din neck, headstock-ul) cat si la instalatie(o sa fie montata o singura doza SD Invader in bridge cu un singur pot de vol, fara ton :) )

Ceva de genul asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bl0nd1n@.

nu stiu ce marca ii chitara asta.... electrica...chestia ii ca-i veche... daca ma puteti ajuta si sa-mi spuneti mai multe detalii despre ea as fi incantat..... am personalizat chitara;))... dar nu scria nicio firma pe ea... nimic:|

Edited by Bl0nd1n@.
Link to comment
Share on other sites

v-o prezint pe noua mea logodnicã.

 

UAU !!! :) Super fain...un custom...arata extraordinar...da-ne mai multe detalii : unde a fost facuta , cat a costat, cat ai asteptat dupa ea, etc :) Felicitari inca o data :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bl0nd1n@.

apoi nush ce detalii sa mai dau:))... ca ii un fel de mostenire... apoi de personalizat am personaliza-to acasa...eu:P.....

 

inainte era asha....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.