www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson

Hai si cu acusticele:

 

post-3128-1162587491_thumb.jpg

 

Total offtopic: Man, i love what you did with the place. Presimt ca ai o casa traznet :)

 

Ontopic: Aia nu era Applause by Ovation ?

 

 

Si pentru cearny: da, hai sa ne dam mari acuma cu japoneza noastra... hai! :)

Link to comment
Share on other sites

Felix, vad ca ai un Tokai (frumoasa chitara, s-o cinti sanatos :) ) Spune-mi te rog, e adevarat ca sint mai bine facute decit Epiphonurile? Defapt nu vrei sa dezvolti un pic subiectu? :-)

 

Tokai sunt comparabile cu Gibson, n-au treaba cu Epi (in sensul ca Tokai is mult mai fu-te-re).

Edited by dmc
Link to comment
Share on other sites

Bravo Felix, s-o canti sanatos si sa te iubeasca! :)

 

 

thx man!

 

dammm man, that's one nice guitar! dar dak tot ai atatea pedale ibz, knd vedem si o chitara cu care sa te asortezi? :)

 

 

thx man... sorry dar nu imi trebuie chitari ibanez... pedalele sunt altceva... si nu am un fix cu ibanez, pur si simplu imi plac pedalele scoase de ei si le consider un pic mai exotice decat cele de la boss.

Link to comment
Share on other sites

Yes. Yes, I do. I hate you. :( . Daca nu te'as ura as putea sa spun ca te iubesc ... :) Nu vrei un mostenitor ? :)

 

man, sorry I'm already married :) ... mai mult nu stiu ce sa zic decat ca la anul ma gandesc sa iau un al doilea tokai sau eventual un edwards... sau de ce nu, un les paul grass roots... naiba stie... oricum, informativ pana pun un review, Tokai rulzzzz... e peste Epiphone, parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.