www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Namm Show 2008


Guest MCMUSIC
 Share

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Astia de la Boss nu-s normali, ii anu 2008 si ei se cred tot in `80, cum dracu sa pui in o reclama la produsu tau numai pletosi care poarta cizme cu varfu ascutzit care baga numa shred ?! Plus ca designu floorboardului arata ca o chinazarie de plastic de acu 20 de ani.

nu nu nu:) arata ca si cum boss ar fi angajat toti designerii de la digitech :)

Link to comment
Share on other sites

nu nu nu:) arata ca si cum boss ar fi angajat toti designerii de la digitech :)

 

1. e cu copyright asta mah

2. nu pe toti, ca gnx3000 arata bine

Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg, sau cum spunea una intr-un film provocator "eu chiar nu mai inteleg nimic" deci nu inteleg unde dispar seriile de gt9 sau gt4 sau gt7. au si prototipuri esuate astia de la boss? sau e o kestie de marketing si imaginatie? :)
Sa asteptam sa vina si la noi in tzara un gt10 sa ne zica cineva d el cva....dak e mai bun k gt 8 gt 6 etc.

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

VIc I see You Got Your Wings :)

 

eu spun ca gt12 ca fi un model care va canta pt tine :))) ii spui doar ce formula vrei sa canti si u doar canti o nota si el iti va reproduce toata formula ex: pentatonica in A dai un A si iti canta tot =))) sau cat vrei u =)))

Edited by Superman
Link to comment
Share on other sites

eu spun ca gt12 ca fi un model care va canta pt tine :) )) ii spui doar ce formula vrei sa canti si u doar canti o nota si el iti va reproduce toata formula ex: pentatonica in A dai un A si iti canta tot =))) sau cat vrei u =)))

 

s-a facut pe toneworks ax3000g deja am impresia. Asa ca daca incercai sa faci o gluma, imi pare rau dar ai nimerit sumbra realitate

Link to comment
Share on other sites

s-a facut pe toneworks ax3000g deja am impresia. Asa ca daca incercai sa faci o gluma, imi pare rau dar ai nimerit sumbra realitate

 

are si gt8-ul stati voi pe pace:) are o functie numita autoriff,lovesti o nota si el face un "fast run" in gama respectiva

Link to comment
Share on other sites

Genial... din pacate nu injur in public :))

 

Asta ce mai SIMULEAZA ??? Lampa cu gaz a lu' tataie?? Credeam ca au simulat tot in GT8 :()

 

felix, n-as vrea sa fiu rau, dar cred ca gt-8 simuleaza simularea din pod livext :) gt-10 probabil ca vine instalat cu call of duty 4 pe care, oricum, l-am terminat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman
s-a facut pe toneworks ax3000g deja am impresia. Asa ca daca incercai sa faci o gluma, imi pare rau dar ai nimerit sumbra realitate

 

Si gt6 are da seim shit da' nu e nici o gama "respectiva" a vreunei note... ci doar una "aleatoare"...

are si gt8-ul stati voi pe pace:) are o functie numita autoriff,lovesti o nota si el face un "fast run" in gama respectiva

deja :(

:) atunci noi de ce mia ne chinuim sa invatam sa cantam cand asta ne paote face toata treaba :)

 

se vede ca nu sunt la curent :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman
pentru ca e cool.

 

+1

mai adaug si originalitate si sunet personal :)

 

cred ca subiectul topicului s-a cam schimbat .... de la namm am ajuns la simulatoare si originalitate :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.