www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum ati dat peste RGC ?


Adi
 Share

  

558 members have voted

  1. 1. Cum ati dat peste RGC ?

    • Motor de cautare ( Google, Yahoo, etc )
      264
    • Alt site ( mentionati )
      34
    • Mi-a spus un prieten / cunoscut
      199
    • Am aflat de la un admin
      29
    • Alta cale ( mentionati )
      32


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest coacervat

Cautam nu-stiu-ce pe Gooooogle si am gasit un post pe Softpedia unde cineva spunea altcuiva asta. De curiozitate am intrat si eu... si iacata-ma-s.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest DoomShadow

Eu am dat peste RGC cu motorul :) Harley Davidson :) glumeam, am dat peste eu cu motorul dar cu Mozilla :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Am gasit forumul acum doi ani dar mi-am facut cont abia pe la inceputul anului asta. :) Nu prea ma interesau discutiile. Oricum scrisesem pe google "chitara de vanzare" si am observat ca "I am not alone". Oricum ma mandresc ca eu sunt din putinii membrii care au primit un ban de 6 luni . lol :) Mda, dar nu mai conteaza toata lumea e fericita acum... long live rgc! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest arkanosi

io personal cautam profesor de chitara si mi-a zis un prieten cik sa ma uit dracu pe rgc.ro ca gasesc acolo tot ce vreau... va dati seama ca nu m-am uitat si mai recent cam acu vreo luna cautam pe google comparatii de "gigitech" cu alte procesoare si am dat de rgc din nou :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

vroiam sa imi vand prima chitara si erau multi pe google cu " vand chitara" si erau de pe rgc ! so ... am intrat si mi-am vandut chitara , procesorul unui prieten , mi-am luat eu procesor , am dat un procesor la schimb ( aproape) ii vand chitara prietenului asta , imi dau telefonul si niste adidasi aproape noi :) . deci in mare parte pt anunturi pub am intrat ! insa discutiile sunt chiar ok ... oamenii dornici sa ajute ! a intrat la site-urile vizitate zilnic !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.