www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum ati dat peste RGC ?


Adi
 Share

  

558 members have voted

  1. 1. Cum ati dat peste RGC ?

    • Motor de cautare ( Google, Yahoo, etc )
      264
    • Alt site ( mentionati )
      34
    • Mi-a spus un prieten / cunoscut
      199
    • Am aflat de la un admin
      29
    • Alta cale ( mentionati )
      32


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

cautam sa cumpar niste cartofi online...eram pe site-ul www.lanoibarabuleleismaiieftine.car.la un moment dat dau de un tip |domnu barabulescu| care mi-a zis ca pe rgc.ro gasesc tot felul de chestii.glumesc..defapt:

 

plimbandu-ma intr-o seara printr-un parc...vad un tufish miscandu-se....innaintez si rascolesc tufishu...????????...ce sa vad...un jackson i-o tragea unui reghin.am incercat sa le opresc dar am primit replica...:) Da unde vrei s-o fac mah?...pe RGC.RO???????? deci de acolo

 

am vrut acum ceva vreme sa vand o chitara si m-a indrumat BC.rich sa-mi fac cont aici.Binentzeles ca nu am vandut chitara pana la urma...ca cine naiba o cumpara la pretzul ala:)))

 

unii se cearta aici...altii ies la beute de aici...altii se imprietenesc aici..altii nu...unii se oftica unii si-o ridica...altii invatza altii nu.....pana la urma totzi avem de castigat ceva de pe forum...multzam de site oameni

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest costi iorga

De pe site-ul "Aci Semenic" si de la niste prieteni (Toni "Killahead" Dijmarescu, Dan "Overdrive" Paraschivescu)...

 

Rupeti coarda!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest berarpaul

Am aflat de site`ul acesta cand hoinaream aievea prin forumul de la tabulaturi.ro ..e,o chestie faina ce faceti voi aici..cheers :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest chitaristul_innascut

erhh... :) ... era linku' pe un poster sau ceva ... ma rog ... faza e ca ma uitam eu ca deobicei pe google de chestiile care se mai intampla prin muzica la romani si am dat de voi B) ... faina initiativa a-ti avut sa faceti forumul asta ... keep on :) :) :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.