www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Black Friday


adotim
 Share

Recommended Posts

Eh, se mai reduc unele.

 

Eu am prins anu trecut niste monitoare reduse chiar ok...si sigur erau mai mult ca tot asa, le urmarisem de mult.

 

Dar altele...mega vrajeala :D

 

________________________________________________________________________________________________

 

On Topic: Deschizi in goagle fiecare magazin de muzica existent in Ro si sa cauti; sunt sigur ca au afisat .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Urmaresc un anume produs de cateva luni. In septembrie a fost 1550. Ieri era 1880. Astazi este 1940. Vineri va fi probabil "redus" la 1750  

Nu exista black friday, si daca crezi ca exista, il meriti, ca sa zic asa.

 

Asta se intampla in fiecare an, e deja cunoscuta si dovedita treaba. Sunt totusi si exceptii, dar putine. La fel cum spui si tu, urmaream un produs de cateva luni, l-au scumpit inainte de BF, dar chiar daca reducerea era mincionoasa s-a intamplat totusi de BF sa fie mai ieftin decat cel mai mic pret din timpul anului. Per total reducerea reala nu era mai mare de 10% (desi ei o prezentau ca fiind 30 sau 40%) dar per total pretul tot era un pic mai mic decat normal.

 

Daca urmaresti preturile si stii ce cauti mai ai o sansa. Daca te lasi dus de val si crezi in reducerile lor de 30-50-70% (si nu stii pretul real al produsului) e foarte posibil sa-l iei de BF la pret normal sau chiar mai mare.

Edited by sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cica baietii de la Guitar Shop ar baga ceva reduceri. CICA.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154155711477683&substory_index=0&id=311776572682

 

Am pus si eu ochii pe un produs de mai multa vreme, chiar is curioasa daca chiar or sa reduca ceva la el sau nu. Desi chiar si daca ar reduce, nu ma astept la minuni.

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.