www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce A Facut Userul "avatar2100" Chitarei Mele.


SethOne
 Share

Recommended Posts

Si stie unde stai, te alearga cu pistolul cu apa, si nu mai vorbeste cu tine doua zile........

Voi va numiti barbati sau ce p... m..? La alte lucruri, gata, aveti OO, sunteti cei mai viteji, dar sa spuneti un nume, nu, ca se supara gigel.

Si tiganii sunt mai uniti ma, de aceea in 20 de ani noi nu o sa mai existam ca natie.

V-as spune baieti dar dupa poate se supara SethOne ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e tipul nou (rotti), pentru ca s-a precizat ca este o persoana cunoscuta pe forum. Eugen sigur nu face prostii de genul asta, am avut si eu chitari la el si lucreaza exemplar, nu am ce reprosa. De Grosu se stie ca nu e, desi ar fi fix stilul lui. Mai raman Bogdan Stanescu si picnic, banuiesc despre cine e vorba, dar mai bine ma abtin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cand aduci comentarii si feedback negatic asupra unui user vi si cu dovezi , nu scrise ca nu te crede nimeni , ai poze cu " asa numitele defecte " descrise de tine in primul post? sa vedem cum arata adanciturile alea , ca doar nu ti-a scalopat fretboardul pretiosului gibson. Pana nu aduci dovezi eu nu cred nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.