www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

MAXIM RESPECT mad_max924 ( a cumparat de la mine 2 doze si o chitara). Punctual, f de treaba. thebopfish (pe la el e un proc mai vechi de al meu, si la mine a ajuns pedalboardul lui). guitarhead , yoda_tibi (inca nu imi vine sa cred ca pe chitara asta am dat 500 ron la cum suna). Dani (am luat de la el o chitara foarte veche in stare PERFECTA la un pret absolut decent) Blackthorn (mi-a vandut un cry baby gcb95 , care avea inca plasticul pe el, are pus true bypass , si arata ca nou, considerabil sub pretul din magazin). Coma89 e baiat bun. nu am cumparat de la el nimic, dar ne cunoastem de mult timp si pana acum, din ce a vandut le-a dat pe toate in stare ireprosabila, si la un pret absolut corect. Jeanov iar e baiat bun. mi-a vandut un ibanez pt-4. cand a ajuns la mine nu a mers, desi l-am testat cu 2 chitari si cu mai multe transformatoare. l-am desfacut si am observat ca are probleme la contacte, probleme pe care nu am cum sa le rezolv. l-am sunat, si-a cerut scuze, si acum urmeaza sa-i trimit inapoi efectul.

 

 

sper ca nu am uitat pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

a venit vremea sa trec si eu pe aici.. vreau sa le multumesc urmatorilor pt seriozitate, incredere si ajutor:

 

Razvan S - am facut cu el un schimb: DS1 pe MetalMaster - om de incredere e putin spus

 

Dudu - am luat de la el un TS9 - super de treaba (+ ca ofera si reduceri), sarumana din nou

 

ereticus - am cumparat de la el un dif Jensen - om de incredere - expediere rapida, impachetare solida(am folosit serviciile postei romane) - dif ul a ajuns intact la destinatie

Edited by nothing_ro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Guest catalindinuion

AnotherOne - cumparator neserios. Ma facut sa ma duc pana la gara si sa-l astept 45 min degeaba si asta fara sa ma anunte, fara sa zica nimic. S-a facut invizibil omul. Nici telefonul nu a dat, s-a facut ca ploua si asta in conditiile in care el a tras de mine sa-i vand.

Link to comment
Share on other sites

AnotherOne - cumparator neserios. Ma facut sa ma duc pana la gara si sa-l astept 45 min degeaba si asta fara sa ma anunte, fara sa zica nimic. S-a facut invizibil omul. Nici telefonul nu a dat, s-a facut ca ploua si asta in conditiile in care el a tras de mine sa-i vand.

 

Magna Guitar-vanzator foarte neserios!Vorbisem cu el sa imi trimita un procesor(contra cost desigur).Am asteptat o saptamana dupa ce a zis ca l-a trimis ca sa imi zica ca nu l-a trimis.Dupa mi-a zis ca l-a trimis si am stat o luna fara procesor fiindca asteptam pachetul lui ca omul nu mai dadea nici un semn.Pana la urma am cumparat unul nou...Oricum rusine...nu era interesul meu sa isi vanda el marfa..macar sa zica ca nu mai vinde.. :)

Link to comment
Share on other sites

Garantez pentru robertimis !!! Vanzator extrem de serios si amabil :) ( nu a vandut o chitara 3 luni pentru ca mi-a promis-o mie )

Garantez si eu pentru robertimis , este probabil cel mai serios si sincer om care il stiu :lol::)

 

De asemenea Mut Antu mi-a trimis un boss NS-2 si a ajuns foarte repede cu posta :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.