www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC va invita in club Big Mamou


Cosu
 Share

Recommended Posts

Duminica 6 Noiembrie 2005 RGC.ro va invita in Club Big Mamou (Splaiul Independentei nr. 2A, vis-a-vis de Tribunal, harta mai jos)

Cu ocazia implinirii unui an de activitate RGC , sunteti invitati la bere + concert + jam session + alte surprize

De asemenea se va stabili prin tragere la sorti castigatorul pedalei Boss OD1 pusa in joc la "Duelul chitaristilor"

 

Pana acum au confirmat prezenta trupele Blind Spirits(incert), Legacy, HB

 

Programul aniversarii va fi afisat in zilele urmatoare. (Ora de incepere orientativa - 18.00)

 

Va asteptam

Echipa RGC.ro

mamou.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Iti explic eu ce inseamna...La un moment dat, se sting luminile, se aude o bataie in tobe, te sperii si..."Care baga un bluzan???" zice Burb. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baragan

Eu zic sa ne strangem acolo .. o sa vedem ce si cum ... pentru mine surpriza cea mai mare este totusi ca ne intalnim ... pentru voi surpriza cea mare va fi ca ma veti cunoaste ... si sa nu ma luati cu tatae ca va sparg ... :)

 

He he tatae, las' ca vin si io, sa ne ia pe amandoi (daka le da mana :) )

Link to comment
Share on other sites

He he tatae, las' ca vin si io, sa ne ia pe amandoi (daka le da mana :) )

Te astept omule cu cel mai mare drag .. pacat ca nu ai gasit pe cineva cu vioara ca sa puteti si voi canta in seara cu pricina .. dar poate iese un jam totusi ... :)

 

Geiger ... o sa ma recunosti pe mine .. dupa chelie ... si barba cam alba ..

Link to comment
Share on other sites

sincer, eu as vrea sa ajung, chiar daca asta presupune sa vin de la Ploiesti acolo. poate o sa se anunte cumva un program si cam cat o sa dureze, ca sa stiu si eu cum sa fac, ca va trebui sa vad cum ajung inapoi acasa, sau poate reusesc sa raman la vreun prieten pina a doua zi, daca e cazul... multam!

Link to comment
Share on other sites

same for me...anywayz, don't care bout that...vin sa ma cherchelesc si sa aud jam-ul...chiar is curios ce-o sa iasa (anarhie)

 

Eu sper ca speri ca n-o sa iasa asta, ci ceva frumos si repetabil/imbunatatibil™ :) Mai multe detalii despre jam diseara. aca aveti prieteni/prietene vocali/bateristi/basisti/etc/etc, fiti pe faza :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.