Cosu

Probleme cu noul RGC 4.0

Recommended Posts

Mai binele e vrăjmaşul binelui. Noul sit are scrisul mai mic decât precedentul (de ce?) şi e mult mai puțin organizat în secțiunea de mică publicitate. Practic, ceea ce înainte se vedea pe secțiuni — permițând afişarea simultană a mai multor anunțuri —, acum e un bricabrac.

Nu cred că relativa scădere a activității pe RGC era cauzată de sit şi nici nu cred că noul sit va aduce vreo împrospătare (deie Domnul să mă înşel!).

Edited by Mr Vintage
  • Like 2

@Mr Vintage sunt de acord cu tine dar nu puteam sa mai aman upgradeul. Softul vechi nu mai primea actualizari.

La ce scris te referi ? Cred ca marimea textului din postari e la fel (asa o percep eu ) dar poate te referi la altceva?

6 hours ago, Cosu said:

cam asa ceva?

https://forums.rgc.ro/discover/content-started/?&stream_ownership=postedin

O sa mai dureze ~ 1zi pana se reindexeaza continutul asa ca informatiile nu sunt tocmai corecte.

Super! Asta e "My content"-ul. Cred ca majoritatea userilor uzam de comanda asta. Ar trebui pusa mai accesibil, ca sa nu trebuiasca sa intram mereu aici pentru ea. "My activity" e buna si aia dar nu e la fel de utila.

Edited by Liviu.Pop

2 hours ago, Liviu.Pop said:

Super! Asta e "My content"-ul. Cred ca majoritatea userilor uzam de comanda asta. Ar trebui pusa mai accesibil, ca sa nu trebuiasca sa intram mereu aici pentru ea. "My activity" e buna si aia dar nu e la fel de utila.

Am adaugat un buton "Content I posted in" in meniul principal. Nu sunt super convins ca ala e locul potrivit dar poate e?

Asta e o lista a tuturor topicurilor unde utilizatorul a  postat ordonata cronologic descrescator dupa ultima actualizare.

• Like 1