www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

M&C Musical Instruments Workshop - Ediţia I


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest John_OttO

Lasand gluma la o parte, mi-as dori sa fie o intalnire productiva, sa puneti cat mai multe intrebari demonstratorilor, noua ( M&C Musical Instruments Distributor SRL ). Este prima intamplare de genul si avem si noi emotii!

Informatie pentru tobari: Adi Tetrade va canta pe setul de tobe TAMA STARCLASSIC BUBINGA!

Tamaaaa vai ce-mi curg balele.De abia astept sa vad ce are Adi de gand sa scoata din ele :) .Ahhh tricouri cu Tama o sa fie? Daca nu ma multumesc si cu unul cu Sabian da' prefer Tama.Si o sa fiu acolo de luni la o bere.Cine vrea sa stam la un pahar de vorba luni la workshop sa tipati :) .PACE!

Link to comment
Share on other sites

citeste prima pagina !

 

I am blind :) Chiar nu am vazut nicaieri informatii concrete despre promotia de instrumente McMusic... More help ? :) Prima pagina e a forum-ului rgc ? Sau a topicului ? Oricum, tot nu am vazut ce cautam :) Adica preturi, modele prinse in promotie...

Edited by gicacontra
Link to comment
Share on other sites

I am blind :) Chiar nu am vazut nicaieri informatii concrete despre promotia de instrumente McMusic... More help ? :) Prima pagina e a forum-ului rgc ? Sau a topicului ? Oricum, tot nu am vazut ce cautam :) Adica preturi, modele prinse in promotie...

Atunci orb sunt eu. Nu stiu nimic de nici o promotie. Aici e vorba despre workshop.

Link to comment
Share on other sites

@Cosu: nu esti orb , gica se refera la promotia de la ibanez , au niste preturi mai mici in perioada asta cel putin pentru bass-uri :)

Nu exista nici o promotie, preturile la Ibanez sunt preturile de vanzare curente. Reduceri vor fi doar in Decembrie!

Link to comment
Share on other sites

Atunci orb sunt eu. Nu stiu nimic de nici o promotie. Aici e vorba despre workshop.

 

aaa, m-am informat, cineva mi-a spus ca sunt mai mici preturile la McMusic pe site decat de obicei :)

 

Nu exista nici o promotie, preturile la Ibanez sunt preturile de vanzare curente. Reduceri vor fi doar in Decembrie!

 

Ahaaaaaa, merci ! Si cam ce preturi vor fi ? :) Cam ce procente se scad si cam la ce scule ?

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Ahaaaaaa, merci ! Si cam ce preturi vor fi ? :) Cam ce procente se scad si cam la ce scule ?

 

 

Anu trecut, cand mi-am luat eu Ibanezul, era parca 15% reducerea, la toate instrumentele. Corecteaza-ma daca gresesc, jack.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Am atasat o poza. Coyote Cafe este in zona Piata Universitatii.

Nu uitati! Workshopul incepe maine!

Nu ca nu s-ar intelege din poza dar ca sa mai dau un indiciu clubul este fix vis-a-vis de palatul telefoanelor si nou infiintatul Novotel.Eu voi fi acolo maine ne vedem la o apa plata ca n-am voie alcool.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca este un eveniment de exceptie pentru Romania, sigur o sa vin, desi sunt din provincie.

Referitor la Bobby, un prieten care-l cunoaste f.bine mi-a dat poza din attach. Cred ca sunt putini chitaristi din Romania care au dat mana cu................post-2309-1157799055_thumb.jpg

 

 

 

 

Hmmm...Satriani...nu e rau...tare Bobby asta...

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Eu acum plec.Am o poza atasata in acest topic care ma vede si vrea sa stam la un pahar de vorba sa se bage peste mine.See you there guys.PACE!

 

 

PS:Cred ca era bine de facut o pancarta sau un tricou pa care sa scriem: "membru RGC.RO". :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

un pic cam penibil inceputul ... nu prea a fost lume ... ma rog ... iata niste poze ...

F. misto Gibsonul lui Rares ... super ton, super amp (JCM900).

post-662-1159197555_thumb.jpg

post-662-1159197644_thumb.jpg

post-662-1159197704_thumb.jpg

post-662-1159197768_thumb.jpg

post-662-1159197892_thumb.jpg

post-662-1159197967_thumb.jpg

post-662-1159198025_thumb.jpg

post-662-1159198127_thumb.jpg

post-662-1159198194_thumb.jpg

Edited by mateiutzu
Link to comment
Share on other sites

Prima impresie: Freddy DeMarco este SUPER TARE!! Si stie de ce a venit in Romania: ca sa prezinte niste echipamente pe care le cunoaste si le controleaza foarte bine... Ca sa citez un alt participant: "daca asta canta asa, aia mari cum or fi cantand??"

 

Probleme: Inainte chiar de a incepe evenimentul, probleme mari cu reteaua electrica... la 10 minute dupa ce Raul Kusak a inceput sa se incalzeasca, se aude o serie de paraituri puternice. Rezultatul: una din cele doua clape Korg este terminata.

 

Vesti bune: Workshop-ul mai dureaza inca 2 zile... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.