www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Firma Pentru Strans Chitari


Blacklight
 Share

Recommended Posts

Chitara mea cea noua nu ma reprezinta si as vrea sa scap de ea.

 

Cunoasteti vreo firma care vine si iti ia chitara de acasa in schimbul unei sume simbol?(un fel de second hand sau ceva de genu)

 

Deocamdata am nevoie de bani si as vrea s-o dau.

 

Daca nu as, putea sa o vand unui incepator cu 150 lei negociabil

 

Prezinta niste urme de superglue ale unor experimente proprii nereusite,dar in rest este forte "cantabila" iar sunetul este unul bun,taste netocite,griff subtire si drept.

 

Astept parerile!

 

O sa pun si poze cat de curand

Edited by mihaitzad
Link to comment
Share on other sites

Guest catalindinuion

Chitara mea cea noua nu ma reprezinta si as vrea sa scap de ea.

 

Cunoasteti vreo firma care vine si iti ia chitara de acasa in schimbul unei sume simbol?(un fel de second hand sau ceva de genu)

 

Deocamdata am nevoie de bani si as vrea s-o dau.

 

Daca nu as, putea sa o vand unui incepator cu 150 lei negociabil

 

Prezinta niste urme de superglue ale unor experimente proprii nereusite,dar in rest este forte "cantabila" iar sunetul este unul bun,taste netocite,griff subtire si drept.

 

Astept parerile!

 

O sa pun si poze cat de curand

 

Prietene deci tu cati ani ai? Exista doar firme care vin si iau dar nu dau si alea sunt recuperatori bancari. Posteaza anunt la mica publicitate cu chitara supergluata. Nu mi-o lua in nume de rau dar n-am vazut atata naivitate in viata mea.

Link to comment
Share on other sites

Prietene deci tu cati ani ai? Exista doar firme care vin si iau dar nu dau si alea sunt recuperatori bancari. Posteaza anunt la mica publicitate cu chitara supergluata. Nu mi-o lua in nume de rau dar n-am vazut atata naivitate in viata mea.

 

Asta e parerea ta :) si da,chiar exista astfel de firme,nu fabulez doar ca nu am contact cu ele.

 

Nu inteleg unde ar fi naivitatea...

Link to comment
Share on other sites

In cel mai rau caz presupun ca exista carciumi care vor sa-si puna chitare pe pereti. Dar firme care sa ia chitare nu cred. Gandeste-te putin, ce-ar face o firma de genul cu tot felul de chitare stricate?

 

Rumegus....

 

glumesc... ar fi intr-adevar o treaba sa existe o astfel de firma, desi nu cred, reparatiile ce pot fi aduse unei chitare pot fi destul de costisitoare uneori, si nu stiu cine s-ar incumeta sa cumpere o chitara reconditionata, eventual, cu un pret cu care o poate cumpara noua, din magazin.

Link to comment
Share on other sites

Firma Pentru Strans Chitari In Menghina .

 

 

Firma Pentru Strans Chitari Free !!!!

 

 

Mai ales Chitari ce au O problema cu tasta 12 .

 

 

Vine FIRMA la domiciliu si STRANGE de Chitara cum vrea clientul dupa ce a strans-o bine te lasa cu chitara gata stransa ...Pai ptr un asemenea serviciu trebuie sa platesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest luckystar

Buna ideea, io mi-as face o firma din asta, problema ii ca e posibil ca tu sa fii singurul client : (D

 

On the other hand.. ca sa zic asa.. daca vrei sa dai chitara la un pret mic "sa te scapi" pune-o la mica publicitate aci pe forum si o dai in 3 zile daca pretul si marfa sunt OK.

 

BAFTA!!!

Link to comment
Share on other sites

Vine FIRMA la domiciliu si STRANGE de Chitara cum vrea clientul dupa ce a strans-o bine te lasa cu chitara gata stransa ...Pai ptr un asemenea serviciu trebuie sa platesti.

 

:))))

 

el probabil ca a mers pe principiul celor care recolteaza electrocasnice, aparate electrice etc.

Edited by oLlama
Link to comment
Share on other sites

:))))

 

el probabil ca a mers pe principiul celor care recolteaza electrocasnice, aparate electrice etc.

 

...trebuie putina logica,nu?

 

In cel mai rau caz presupun ca exista carciumi care vor sa-si puna chitare pe pereti. Dar firme care sa ia chitare nu cred. Gandeste-te putin, ce-ar face o firma de genul cu tot felul de chitare stricate?

 

Nu neaparat stricate,uzate e un cuvant mai bun.

 

Le pot vinde incepatorilor sau celor ce vor o chitara chiar ieftina

 

.....sau lemne de foc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.