www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce desktop aveti?


Guest Baumwolle
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Ce desktop aveti, oamenilor?

Postati aici si atasati un print screen cu desktopul vostru.Eventual si cu wallpaper-ul, poate il vrea cineva :)

 

PS:Ce pot sa spun...imi plac pisicile :)

 

:)

post-116-1123402866_thumb.jpg

post-116-1123402882_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Baumwolle

Foarte frumos, rhcp_guitarist, dar ideea generala era sa postezi un print screen cu desktopul tau...cu inconitele, cu bara de start, systray-ul si alte alea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

hai ca ma bag si io

am pus 3 desctopuri, ca io oscilez zilnic si nu are rost sa postez zilnic aici, nu? mi-a fost lene sa pun mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Un build interesant din CVS ...

e in beta ...astept un release (pentru cei cu Linux/*BSD)

Are o caruta de features in comparatie cu e16 ...

post-99-1123583653_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

f. dragute (mai ales catzelul bionic a lu' Benson...) dar "stiati ca..." wallpaperurile va cam fura din performantele computerului...am un comp, destul de tare (p4@3.3ghz/2x512DDR4300/Sata-Raid0-2x80gb,etc) si-mi da rezultate f.bune in mai toate benchmarkurile, si cu toate astea (nu ma satura D-zeu de performanta...) nu am nici un wallpaper, nici xp-theme activat (nici multe alte kikitze de design)...

apropo, mai tineti minte culoarea de fundal de la win95 (si win98), ee, aia-i cea mai odihnitoare/tonica culoare...odihnitoare e si culoarea (azur temperat) de la win2000, insa nu la fel de tonica ca si verdele ala specific win95...

recomandarea mea este sa incercati "TuneUp Utilities", are un capitol care se ocupa de performantele computerului

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.