www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. terenteml

vând Celstion G12T-66 Marquee

Difuzorul este Celestion, rog un moderator să modifice titlul anunțului.
  3. Roman Paul

Threadul oficial : ce chitara sa imi iau

Salut! Vreau sa achizitionez prima mea chitara si aceasta mi-a atras atentia. Puteti sa ma ajutati cu o parere despre chitara si pretul ei? Marca este Johnson , din poze pare sa fie in stare destul de buna, iar vanzatorul sustine acelasi lucru. Pretul dupa cum e vizibil in imagini e 350 lei. O sa las si un link in caz ca vreti sa vedeti mai multe poze. Multumesc! https://www.olx.ro/oferta/vand-chitara-electrica-johnson-stratocaster-IDcl57E.html ,
  4. SLOW MIGRATION & THE HUBA HUBA'S

schimb HB G112 Vintage & Celestion Rocket 50

Disponibil și pentru 450 de lei. București.
  5. Today
  6. retras. se pastreaza. (pe moment)
  7. Salut! Se vinde un pedalboard Pedaltrain Jr. E din generatia mai veche, pe vremea cand cei de la pedaltrain faceau huse cu tot cu buzunare. Sunt impecabile, nu exista rupturi, nimic descusut, a fost plimbata cu grija si atentie (cum are oricine care a dat bani pe sculele lui si vrea sa se bucure de ele cat mai mult) Dimensiunile pedalierului: 43 cm lungime, 32 cm latime. Are si gauri date pe dedesupt, pentru montarea unei surse de tip vdoo lab pedal power, decibel eleven hot stone, etc.
  8. millu2m

vând Suhr Doug Aldrich

Salutare, vând doar la set complet. (eventual poate găsești pe cineva care să vrea cealaltă doza) Sent from my SM-G935F using Tapatalk
  9. ANDREI BALA

vând Suhr Doug Aldrich

sunt interesat de doza de bridge. ofer 350 ron
  10. Cum spune si titlul, vand un BOSS ME-70. Inclus in pret este si un alimentator, luat tot de la Guitarshop cand am luat si pedala. A fost folosit doar in casa. Nu trimit in tara, scuze!
  11. florinn

Vocalist - caut trupa - Iasi

Mersi RGC , deocamdata am gasit cu cine sa cant.
  12. vicSnd

vând Vind distors Roland

Mica mostra sunet, nivel amator : Mar Iunie 25.mp3
  13. Salutare, Difuzorul despre care e vorba e demontat dintr-un Marshall Haze 40C. Specificații: 12", 16 Ohm, 66W. Se prezintă în stare excelentă, puterea amp-ului nepermițându-mi să-l duc la volume mari. Eu l-am înlocuit cu un difuzor mai bright, după gust. Mostrele de sunet din clipul de mai jos demonstrează performanțele difuzorului în relație cu amplificatorul: Trimit gratuit în țară prin Poșta Română. Mihai
  14. Crypto

vând [EXPIRAT] Ibanez PF60SECE-NT

Pe moment se retrage, am dat comanda de un preamp nou
  15. Alexandru Pitac

vând Ibanez Musician MC300DS MIJ 1979

Update de pret: 5800lei.
  16. Alexandru Pitac

vând Squier JV 52' Telecaster MIJ 1984

Update de pret: 5000lei.
  17. Nu mai este valabil, multumesc RGC!
  18. Nu mai este valabil, multumesc RGC!
  19. Salutare, Datorita faptului ca mi-am cumparat chitara "visurilor" (PRS Custom 24 Violet - in poze mai jos), m-am decis sa ma despart din una din cele 2 chitare pe care le-am avut initial, ca sa recuperez o parte din (masiva) suma data pe PRS-ul american. Ambele chitare sunt geniale, si se vand la aproape jumatate de pret. Se pot testa in Cluj-Napoca (+imprejurimi) sau in Zalau/Sibiu (o data pe luna). Ambele vin cu gigbags si cu tot ce au venit ele, fiind cumparate noi. PRS-ul nu a iesit niciodata din casa, iar Sterlingul a iesit o singura data la un "sound check", ambele sunt Mint, nu au nici macar o zgarietura. 1. PRS SE Chris Robertson - culoarea Kentucky Blue Burst. Chitara a fost cumparata NOUA de pe site-ul musicstore.de, este varianta cu doza bridge americana PRS 57/08 (doar doza singura costa peste 1000 de RON -> https://www.thomann.de/ro/prs_57_08_bass_pickup.htm). Acestei minunate chitare i-am adus o imbunatatire de 516 Ron (+transport) - locking tunners (Schaller M6 135 Locking 3L/3R CH) -> https://www.thomann.de/ro/schaller_m6_135_locking_3l_3r_c_new.htm. 2. Sterling by MusicMan JP100D Koa - John Petrucci model. Acesta chitara a fost cumparata NOUA de pe site-ul thomann.de. Nu i-am adus nici o imbunatatire, deoarece are deja locking tunners, si dozele DiMarzio CrunchLab si Dimarzio Liquifire (primele doze "signature" a lui John Petrucci) - ambele doze valoareaza aproximativ 900 de lei. Nu sunt interesat de schimburi, vreau sa recuperez o parte din investitie. Daca aveti orice intrebare, scrieti-mi in privat si va raspund cat de repede pot. Va rog fara oferte obscene, de genul 2000 de Ron (s-a mai intamplat cu alte instrumente).. Vreau sa obtin o suma corecta, care sa ma multumeasca si pe mine si pe cumparator.
  20. MusicmanJP

vând AUDIENT ID14

Vand interfata audio Audient ID14 noua, interfata a fost doar probata, 24 de luni garantie la AVAUDIOSYS. Nu sunt interesat de schimburi!
  21. AvMarius

vând Fender Steve Harris P-Bass

- este primul model de Fender Steve Harris P-Bass - Hard Case Fender Deluxe https://www.thomann.de/intl/fender_deluxe_molded_bass_case.htm - Ibanez leather bass straps
  22. S-a dat si sursa HB. Ramane doar cablul interconect Roland si revine la vanzare Boss SD-1 - 200ron pret fix ! Pedala este noua, folosita doar in casa de cateva ori.
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.