www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirea Rgc 2014 - Se Voteaza Data Cand Intalnirea Va Avea Loc


George M.
 Share

Data intalnirii RGC 2014  

12 members have voted

  1. 1. Vreau ca intalnirea sa aiba loc in weekend-ul din data:

    • 5-6 Iulie 2014
      0
    • 12-13 Iulie 2014
      0
    • 19-20 Iulie 2014
    • 26-27 Iulie 2014


Recommended Posts

Trebuie sa alegem data intalnirii pentru a putea rezerva pensiunea, de care se ocupa Sam, va da el detalii suplimentare in legatura cu asta.

 

Am vorbit cu Sam si amandoi am fost de acord sa alegem unul dintre cele patru weekend-uri ale lunii Iulie pentru a ne intalni. August deja este tarziu fiindca se suprapune cu perioada de concedii.

 

ATENTIE, vor vota doar membrii inscrisi pe lista de mai jos (vezi atasament). Daca mai exista membri ai forumului care doresc sa participe la intalnire, sunt invitati sa isi exprime intentia pe ACEASTA pagina (clic), iar apoi sa voteze aici data preferata, din cele propuse deja. Zona aleasa este Moieciu - Fundata - Fundatica (Jud. Brasov)

 

Daca exista abtineri, nu votati fictiv, pentru a nu-i incurca pe cei pentru care data este importanta.

 

Multumesc!

 

post-9969-0-77389100-1396193574.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@viobio: Dragut din partea ta :) Prezenta baietilor tai e conditionata de tine? Adica daca tu nu poti veni, nu vin nici ei? Te intreb pe tine pentru ca tu i-ai inscris pe lista dar ei nu au dat niciun semn de-a lungul timpului si nici nu au confirmat participarea.

 

Oricum voi lua legatura saptamana asta cu toti cei de pe lista pentru a confirma/infirma prezenta pentru ca trebuie sa stim cati suntem ca sa stim ce pensiune cautam.

 

Cei care nu au votat data, sunt rugati sa se grabeasca. 3 voturi din 30 in 2 zile? C'mon... Totusi, cum a spus si George, cine nu are preferinte sa nu voteze aiurea pentru ca-i incurca pe ceilalti, insa sa posteze aici ca ii este indiferent si ca poate merge in orice weekend din iulie pentru a sti ca a vazut topicul.

 

Eu de exemplu pot merge oricand si deci nu voi vota.

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Am votat, numai ca o sa fiu avansat ca well site geologist si de acum nu o sa mai am program fix si nici concediul nu pot sa il mai iau cum vreau eu.

Sper sa fie ok.

 

Tu doar vroiai sa te dai mare cu avansarea :P

 

Pun aici si eu cateva intrebari : presupun ca dupa votul asta va urma alegerea pensiunii efective, printr-un alt poll, nu? De asemenea, data limita pentru inscrieri ar fi momentul in care se da avansul pentru pensiune?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce se voteaza data, voi lua eu legatura cu fiecare in parte pentru confirmare si pana la sfarsitul lunii trebuie sa strangem si un avans. Vorbeam cu George M si cred ca 50 ron de persoana sunt suficienti ca avans. Banii se vor depune intr-un cont si dupa ce se strang toti platim avansul la pensiune.

 

In functie de numarul de persoane confirmate (si cu avansul platit) vom alege 2-3-5 pensiuni si vom mai face un poll cu ele. Pensiunea ar trebui probabil sa aiba si o rezerva de 2-3 camere pentru 'intarziati'. Aici e cu dus si intors pentru ca dupa parerea mea ar trebui sa inchiriem intergral vila ca sa nu ne combinam cu altii. Insa camerele de rezerva vor trebui platite, altfel proprietarul le va da probabil altcuiva. Oricum daca se va negocia pretul intregii pensiuni, nu cred ca e problema daca raman 1-2 camere libere

 

Mai vedem, hai sa hotaram data si sa dam avansul pana una alta sa stim pe cine ne bazam...

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

@viobio: Dragut din partea ta :) Prezenta baietilor tai e conditionata de tine? Adica daca tu nu poti veni, nu vin nici ei? Te intreb pe tine pentru ca tu i-ai inscris pe lista dar ei nu au dat niciun semn de-a lungul timpului si nici nu au confirmat participarea. Oricum voi lua legatura saptamana asta cu toti cei de pe lista pentru a confirma/infirma prezenta pentru ca trebuie sa stim cati suntem ca sa stim ce pensiune cautam. Cei care nu au votat data, sunt rugati sa se grabeasca. 3 voturi din 30 in 2 zile? C'mon... Totusi, cum a spus si George, cine nu are preferinte sa nu voteze aiurea pentru ca-i incurca pe ceilalti, insa sa posteze aici ca ii este indiferent si ca poate merge in orice weekend din iulie pentru a sti ca a vazut topicul. Eu de exemplu pot merge oricand si deci nu voi vota.

Eu rezerv 5(cinci) camere cu pat dublu,dupa cum arată votul o sa vin sigur la întîlnire,chiar ma ofticam dacă nu veneam. Cintaciosii veneau si fara mine,e o cinste din partea mea pt ei,pentru ca ma ajuta la construcția ampurilor.

Edited by viobio
Link to comment
Share on other sites

@viobio: Am inteles Vio, la tine e clara treaba, s-a notat. Sper sa ramana votul de asa natura incat sa poti veni si tu. Ar fi pacat ca cei care s-au inscris si vor sa vina sa nu o poata face din cauze externe.

 

@Goerge M: Nu stabilim si noi o data limita pentru vot? Deja majoritatea a votat iar celorlalti le voi da eu mesaj privat acum. Propun sa inchidem votul duminica seara ca sa putem trece la faza cu confirmarile finale si avansul.

 

Lista cu cei care au votat pana acum:

 

post-9969-0-32502500-1397192777_thumb.jpg

 

Edit: Am trimis PM tuturor celor care nu au votat inca.

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

din pacate, aceste date coincid cu seriile de tabara RockSchool la Ciocanu, Fundata. Din fericire sunt in zona. Nu trebuie sa fiu luat in calcul cu cazarea, dar pot fi luat in calcul ca vizitator, ca o sa dau o fuga pana la voi peste deal :)

 

Vin si te iau cu motorul. :D

 

Sam, Duminica seara inchid topicul. Daca in momentul cand inchid votul este tot egalitate, voi pune eu un vot acolo unde a votat si Viorel, asa, de dragul democratiei cu lingurita, e pacat sa nu-l avem langa noi. :) Daca nu e egalitate, alegem data cu cele mai multe voturi.

Edited by George M.
Link to comment
Share on other sites

Vin si te iau cu motorul. :D Sam, Duminica seara inchid topicul. Daca in momentul cand inchid votul este tot egalitate, voi pune eu un vot acolo unde a votat si Viorel, asa, de dragul democratiei cu lingurita, e pacat sa nu-l avem langa noi. :) Daca nu e egalitate, alegem data cu cele mai multe voturi.

Pentru mine e ok si 26/27 iulie,important este sa fie dupa 15 iulie Edited by viobio
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.