www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Ideala


Flav'
 Share

Recommended Posts

Ma gandeam azi la cum ar arata o chitara " ideala " pentru toata lumea , vrau sa imi spuneti ce ati dori voi la o chitara ( forma , culoare , griff , headstock , numar/ fel / culoare doze , grosimea la corzi , ) cel mai mult iar mai incolo voi face o imagine ( in PS CS4 cel mai probabil ) cu acea chitara ( la doze voi face cu cele mai " votate ") .

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut cateva chitari si am cantat la multe, iar in final pentru mine chitara perfecta (ca forma, feel, etc) este Ibanez-ul RG. Eu am un Ibanez Prestige RG-1570 pe care nu cred ca o sa-l schimb vreodata. Sunt multumit cu dozele din fabrica, dar am un SD Invader in bridge pe care l-as inlocui cu un Dimarizo D-Sonic.

Edited by Metabog
Link to comment
Share on other sites

Explica-mi si mie ce poti face cu o chitara pe care NU o ai...

 

E cu schepsis, că nu mă prind de întrebare... Adânc, dom'ne... :lol:

 

Probabil aşa ai avut intenţia şi la "chitara perfecta e aia pe care o ai...". Sau, poate vroiai să mai scrii şi "...în minte", da' ţi s-o gătat cerneala-n tastatură... Aia da !

 

 

Da' la cum te ştiu io pă tine, ţi-ar place în loc de pană un dildo şi-n loc de corzi nişte clitorisuri aliniate... Şi 22 sau 24 de ţâţe pe grif...

 

 

Ţărane ! :P

 

 

( Cine se supară, să i se taie nasu'.... sau alte cele proeminenţe... )

 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.