www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut...fonduri


Guest attheend
 Share

Recommended Posts

Cand am vazut prima oara..."Caut fonduri"..ma gandeam ca e pentru un gest de caritate....nu ca sa iti iei tu chitara noua:)))...nimeni nu ne-a ajutat ca sa ne luam scule...asa ca pune banut cu banut la saltea....pentru ca pe criza asta nu iti va da nimeni........Euu cel putin din anunt asta am inteles ca vrei..acum nu stiu tu daca chiar asta ai vrut sa spui?

Link to comment
Share on other sites

Guest attheend

CUMPAR CHITARA, NU VREAU BANI. dry.gif. WTF . vreau sa vad la kt se ridica un pret de chitara... nu nou, sh. ;)

 

Cand am vazut prima oara..."Caut fonduri"..ma gandeam ca e pentru un gest de caritate....nu ca sa iti iei tu chitara noua:)))...nimeni nu ne-a ajutat ca sa ne luam scule...asa ca pune banut cu banut la saltea....pentru ca pe criza asta nu iti va da nimeni........Euu cel putin din anunt asta am inteles ca vrei..acum nu stiu tu daca chiar asta ai vrut sa spui?

nu, am vrut sa vad niste preturi de chitare... preturi pt chitare noi am mai vazut, nu scumpe, dar vreau sa vad una sh kt este, aici, ptrc pe situ asta se priecep :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Atunci holbeaza-te la mica publicitate: http://forums.rgc.ro...tare-electrice/

Vezi ce e interesant, iar dupa ce ai cat de cat o idee revii cu intrebari,

Succes!

 

E grele astea cu internetii si interesul. Dar na, poate a invatat ceva din ce i-ai spus, desi m-ar mira, dupa stilul de abordare, pe model "ba, ia sunati-ma, sa stiu ce preturi este la voi, care sunt". Ma rog...poate gresesc eu, da' m-as mira :)

Link to comment
Share on other sites

CUMPAR CHITARA, NU VREAU BANI. dry.gif. WTF . vreau sa vad la kt se ridica un pret de chitara... nu nou, sh. ;)

 

 

nu, am vrut sa vad niste preturi de chitare... preturi pt chitare noi am mai vazut, nu scumpe, dar vreau sa vad una sh kt este, aici, ptrc pe situ asta se priecep :D

 

 

 

 

ii ok atunci....

 

 

( ;) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Fratzila

CUMPAR CHITARA, NU VREAU BANI. dry.gif. WTF . vreau sa vad la kt se ridica un pret de chitara... nu nou, sh. ;)

 

 

nu, am vrut sa vad niste preturi de chitare... preturi pt chitare noi am mai vazut, nu scumpe, dar vreau sa vad una sh kt este, aici, ptrc pe situ asta se priecep :D

 

 

 

 

Mai, din cate am vazut eu, topicul asta se numeste CAUT INSTRUMENTISTI nu CAUT FONDURI, deci in primul rand nu inteleg de ce postezi aici. De apreciat este faptul ca ai totusi un simt al ridicolului si ca vazand ca postul tau nu a avut rezultatul scontat si ca lumea pe-aici e mai inteligenta decat cei care iti platesc shoturile si taxiul, ai incercat "sa te scoti" ca sa zic asa. Ma rog, poate nu e asa, poate doar mi se pare dar percep o anumita diferenta intre a spune "CUMPAR CHITARA, NU VREAU BANI. dry.gif. WTF . vreau sa vad la kt se ridica un pret de chitara" adica am nevoie de ajutor / informatii / sfaturi / sugestii sau cum vrei tu sa spui si "Caut niste fonduri ca sa-mi iau chiatar noua electrica...sau bass" adica astept niste banuti de la voi / fac o mica cheta / fac o colecta / cersesc sau cum vrei tu sa spui. Ar fi bine sa clarifici si partea cu "chiatar noua" si "nu nou, sh" ,nu de alta dar poate o fi vreun binevoitor care ar vrea sa te ajute cu ceva sfaturi/bani (inca nu imi e clar) si o sa fie putin derutat pentru ca din cate stiu, "nou" si "sh" nu prea inseamna acelasi lucru. Sper ca nu am deranjat, doar mi-am exprimat anumite nelamuriri.

 

FOND, fonduri, s.n. [...] Valoare materialã reprezentatã prin bani sau prin alte bunuri economice acumulate sau rezervate pentru un anumit scop. Ansamblu de mijloace financiare și materiale cu o anumitã distribuție.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest blink-blink

ok!!!!! daca to sta treaba asa imi fac si eu curaj......................................

 

 

 

BASSIST CAUT FINANTATOR(PREFERABIL PATRON DE ECHIPA DE FOTBAL), GROUPIES CAT MAI MULTE, MASEUZE, GRADINARI, BODIGARZI SI TAT TACAMU :)))))))))))))))

 

 

 

.......sus se ajunge prin munca nu prin postarea de anunturi poate iti rezolva cineva problemele:D

 

 

peace and love:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.