www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile Rgc Editia A 2-a


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

voi posta eu primul

 

a fost cam nasol, locul destul de mare dar conditii neprielnice. Au fost electrice dar din pacate nepriceperea mea in organizare si-a zis cuvantul. nu a fost o idee prea stralucita sa se presteze pe electrice pentru ca multi au stat pe margine si doar au privit.

daca vreti sa injurati pe cineva ma ofer. sper ca data viitoare sa iasa mai bine.

acum partile bune: s-a baut bere, am vazut oameni noi , am invatat un break de la mugur de fluier. daca v-a folosit la ceva intalnirea asta va rog sa postati.

 

cu tristete si rusine,

cosmin

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Mie personal mi-a placut si totusi,cosu,esti cam exigent cu tine. :( ma rog,e adevarat ca majoritatea era in cate un grupulet,dar probabil ca inca nu ne cunoastem asa de bine intre noi. B) abia astept si rgc3 :)

 

sper ca nu-s singura care crede asa,

Iulia

 

 

p.s.:Adi,am uitat sa-mi cer scuze ca am intarziat si ca am uitat sa-ti zic ca nr ala de tel e al amicei mele,atunci nu aveam credit si am dat de pe al ei. :) acu am credit asa ca nu se va mai intampla asa ceva si data viitoare.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

mie mi s-a parut super marfa... pacat de faza cu conducerea :). oricum, per total a fost marfa. :) for the next time :)

Link to comment
Share on other sites

p.s.:Adi,am uitat sa-mi cer scuze ca am intarziat si ca am uitat sa-ti zic  ca nr ala de tel e al amicei mele,atunci nu aveam credit si am dat de pe al ei. :) acu am credit asa ca nu se va mai intampla asa ceva si data viitoare.. :)

 

Don't worry about it... M-am simtit destul de tembel cand am vorbit cu tipa aia si habar n-avea ce se intampla... dar s-a rezolvat repede, so no problem. :)

 

Parerea mea este ca nu a iesit prost deloc. Din pacate multi au plecat devreme si n-au stat la "vorba de dupa", care dupa parerea mea a fost foarte interesanta. Am auzit multe pareri in domeniu si am avut si anumite polemici. Ganditi-va ca la o intanire CG nu vine lumea cu laptop-urile... discutia are si ea sensul ei. Pacat ca multi au plecat.

 

Ideea era sa invatam unii de la altii, nu sa dam in chitare ce stim fiecare mai bine. Nu ca asta nu ar fi un lucru bun, dar 3 grupuri cantand 3 chestii diferite in acelasi spatiu... nu poate sa sune grozav... Data viitoare va fi ceva mai organizat si am facut deja un fel de plan de actiune... detalii vom da mai incolo, sa zicem ca o sa incercam sa va surprindem :(

 

Din nou, parerea mea e ca nu a fost rau deloc. Oricum ce se canta nu e cel mai important, ci cu ce te intorci acasa dupa o astfel de intalnire.... Noi cunostinte, lucruri noi aflate, bere la bord B) , si nu in ultimul rand noi idei si conceptii pe care putem sa ni le insufalm unul altuia.

 

Sper ca data viitoare totul va curge mai natural si ne vom simti mai bine. Probabil ca tot eu va voi culege pe cei ce nu gasiti locatia si la RGC 3 ;) See u there! In the meantime enjoy the forum and keep on rocking in the free world! :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Hetfield_escu

N-a fost rau.Mie mi-e placut.Mai bine sau mai prost s-a cantat si pana la urma asta e ceea ce conteaza.Am avut si discutii interesante cu Adi, Felix ,Burb si Ionutz.Data viitoare va fii sigur ceva mult mai organizat.Asta se va urmari.Si iata si pozele...

post-125-1112481803_thumb.jpg

post-125-1112481835_thumb.jpg

post-125-1112481866_thumb.jpg

post-125-1112481891_thumb.jpg

post-125-1112481928_thumb.jpg

post-125-1112481982_thumb.jpg

post-125-1112482010_thumb.jpg

post-125-1112482034_thumb.jpg

post-125-1112482071_thumb.jpg

post-125-1112482101_thumb.jpg

post-125-1112482152_thumb.jpg

post-125-1112482191_thumb.jpg

post-125-1112482222_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man nu prea am timp sa iti fac completari.. dar cel din stanga este baumwolle, cel din centru nu il cunosc, iar cel din dreapta este Proka.

in prima poza de la hetfieldescu, tipul din dreapta este Felix :), cu ocazia asta felix iti zic ca ai cantat super, am ramas masca :), iar cel din stanga

la jacksonu lu hetfieldescu este Burb. poza a 8-a tot de la hetfieldescu este Adi (canta la acustica) si cam atat. io nu apar in poze, m-am ferit.

a iar in poza asta http://forums.rgc.ro/index.php?act=Attach&type=post&id=428 in stanga e alex, iar in dreapta este Lord-C.. moah.. hai ca iti mai zic da acu e tarziu si trebe sa ma culc, :)

paa

Link to comment
Share on other sites

stai felix un pic, unu de ce imi multumesti? eu ar trebui sa iti multumesc pentru ce ai cantat acolo, intradevar stii sa canti.. nu am ce sa iti zic.. i am kind of speakless.. :) oricum multa bafta in continuare, si poate o sa ajung si la un concert ca am fost cam lenes :(.. oricum sper ca pana data viitoare sa imi schimb sipca, si poate prind una ca lumea, daca nu fac scandal :) mersi ca ti-ai dat cu parerea sambata :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.