www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile Rgc Editia A 2-a


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest cancerul

hey ceati zice d o chesti d genul asta:va duceti la patronul unui club d blues..shi le spunetzi k puteti veni cu mai multi chitarishti sa faceti o atmosfera "hot" acolo...shi poate va iese shi un cashtig la admins

;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest cancerul

mai traduc odata...deci va duceti la patronii unu club d blues si ii spuneti ca puteti face o atmostera cool acolopa bani sau fara bani ca aduceti chitaristi si o sa fie totul marfa!

 

so what do you think??

Link to comment
Share on other sites

Intalnirea a fost initial programata pe 27 martie, dar se pare ca nu e convenabil pentru destul de multa lume... Probabil ca se va desfasura o saptamana mai tarziu, pe 3 aprilie. Locul inca e daschis la discutii, deocamdata variantele sun Collectors, Cafeneaua Artistilor si aer liber. Va rog sa ziceti daca aveti alte idei de locatie sau aveti argumente pentru unul din cele de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

mah, cred ca de data asta o sa reusesc sa ajung si eu, asa ca in speranta ca nu voi lucra in ziua respectiva, va voi onora si eu cu prezenta si poate mai aduc pe cineva

eh vedem atunci

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Pe 3 aprilie??!!?oh,shit!!stiu ca voi sunteti majoritatea majori,dar cu astia micii(adica eu) ce facem?!?!macar sambata :) va rog..... :)

Link to comment
Share on other sites

E vorba de "cafeneaua artistilor" :) Oricum, nu cred ca e o problema sa fie sambata, adica pe 2 aprilie. Am zis 3 adaugand o sapt la data initiala. In principiu sa fie in weekend-ul ala. Important este unde facem, eu am vorbit cu cativa membri si mi-au recomandat collectors cu foarte multa caldura. Am fost acolo ieri si chiar mi-a placut. Mi s-a spus ca daca anuntam din timp putem sa aducem si ampuri. Va rog dati-va cu parerea.

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Cand va aud pe toti cu nu stiu sa cant,o sa va bruiez,etc. imi vine sa merg acasa la voi,sa bat la usa si sa va trag o sacosa in cap!inainte sa mai vorbiti asa de voi,puneti-ma sa va cant ceva la chitara si o sa va simtiti muuuuuuuuuuult mai bine. :) EU CHIAR NU STIU SA CANT CEVA LA CHITARA si acu incerc sa iau masuri in privinta asta. :)

Link to comment
Share on other sites

O sa mergem la o ora cand inca nu prea e lume si punem stapanire. Apoi daca speriem lumea si nu mai intra nimeni e okay, pentru ca tot vor fi macar 20 de chitaristi care sa faca consumatie :)

 

Hihi, iti dai seama ca nu o sa vin cu Koch-ul... Probabil vom aduce un Blue Devil si niste efecte. Asta DACA venim cu amplificare....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.