www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile Rgc Editia A 2-a


Cosu
 Share

Recommended Posts

Declar deschisa sesiunea de discutii pentru editia a 2-a

 

Avand experienta primei editii zic ca avem nevoie un spatiu mai mare. Camera aia din Cafeneaua Artistilor a fost mult prea mica. Daca e posbil sa nu ne deranjeze o alta muzica decat cu voia noastra (sau macar sa se auda incet).

 

Alte cerinte le spuneti voi.

Data estimativa .... Va urma :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest rhcp_guitarist

Eu sunt de acord cu 27 martie ca orikum e vacanta. :) si cu locul mai vedem.ma bucur ca a 2-a intalnire rgc e asa de aproape. :)

 

 

 

keep in touch :)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. a 2a intalnire o sa fie tot asea de acustice ? ca ma rog, eu zic sa fie si asta de acustice (ca la prima nu au fost toti), si dupe sa facem una de heavy :), dar, faza e ca sa gasim o sala cva, poate are unu dintre voi un loc, unde sa putem veni cu ampuri electrice etc.

Oricum, si din poze se vedea clar ca cafeneaua artistilor era prea mica.

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxDamage

Unii mai mici, ca mine se duc pe la olimpiade in perioada aia... Nu ati putea sa o puneti o sap mai devreme sau mai tarziu... As vrea sa vin si eu, ca destul mi-am dat pumni in cap ca am ratat-o pe prima...

Link to comment
Share on other sites

desi mi se pare cam devreme (adik o sa cantam cam aceleasi melodii) tre sa n strangem sa bem macar :) daca vreti in collectors vb io daca e cu sefu si sefa sa facem.... (asta daca nu s-a inchis ca vroiau sa se mute si io nu am mai fost p acolo d multicel...) .... dar oricum daca chiar vreti imi spuneti

 

p.s. d data asta sa cante si cei care au cam shomat data trecuta.....

Link to comment
Share on other sites

Guest snow_patrol

Bai daca vreti io am un prieten care sta la curte care e singur acasa si deah e super marfa acolo.Singura problema e ca e tocmai in cartierul chitila.:)

Sau daca e putem veni la mine( trebuie sa vb cu ai mei)io stau tot la curte in Berceni am si un mic bar(bodega :)) unde se gaseste vin si bere din plin

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Hihi,nici chiar la vara.nu am eu atata rabdare pana atunci.in plus ca acuma mai vin si altii care n-au venit data trecuta,cred ca inclusiv tu.ne mai sfatuim si vedem la ce hotarare am ajuns. :)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Hetfield_escu

E bine sa alegem undeva unde e spatiu destul de mare sa incapem toti.Cred ca de data asta vom fi multi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hetfield_escu

Am o idee.Am putea sa facem rgc2 la munte.Ce ziceti?La Poiana Izvoarelor se poate face rezervari din timp si au camere spatioase.Pretul e subtire 150k/noapte iar gazdele sunt foarte de treaba.Am putea sa incercam de vineri pana duminica un week-end intreg.Sau de sambata dimineata pana duminica dupa-masa si seara sa ne intoarcem.Eu zic ca ar fii super mishto.Ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Pheno

Ma gandesc ca ar fi bine undeva int-run loc deschis LANGA un bar ca sa nu trebuiasca sa mergem prea mult pana la bautura.

Link to comment
Share on other sites

Pana atunci am sa va fac o propunere, ca tot zicea Addicted sa ne vedem mai devreme la o bere!

E un fel de OFFTOPIC pt ca trebuia sa fie in sectiunea CONCERTE dar e ONTOPIC fiindca ar fi o sansa sa ne intalnim foarte devreme in felul asta :)

Deci: Maine seara (vineri) pe la 19-30 - 20.00 in Preoteasa (casa de cultura a studentilor) va fi un concert Adi Manolovici & Friends... intrarea este libera, berea ieftina, muzica excelenta...

Daca vreti sa veniti, ne-am bucura tare mult :)... ce ziceti???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.