www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Schimba Locatia Mag. Grosmann


Quetzalcoatl
 Share

Recommended Posts

Azi am fost la mag sa cumpar un set de corzi si mi-au spus ca se muta la atelier asta fiind undeva pe strada Mircea Vulcanescu,e undeva prin zona gara de nord.Nu stiu cand o sa se mute complet,dar vazusem ca incepuse sa stranga corzile.

Deci daca va duceti pe acolo si este inchis sa nu va mirati de ce.

 

Si cu ocazia asta am al 100-lea post. :)

Edited by Blitz423
Link to comment
Share on other sites

felicitari pt post!

 

e aiurea ca se muta. imi era mult mai ok locatia de lg Instit Fr.

si se mai intampla ceva cu grosmann.. vad ca au disparut chitarile tip copie ieftina dupa una sau alta si se axeaza pe productii proprii/chitari custom.

 

asta e semn ca ii merge bine? :)

 

 

Asta si mie imi era mai usor sa ma duc acolo,decat unde o sa fie in viitor

Nu stiu daca le merg bine sau nu. De fiecare data cand am fost acolo nu am dat de vreo aglomeratie.

 

offtopic: Ce iti face Championul? :)

Link to comment
Share on other sites

Corzi EB are si Zapada in Muzica :)

 

O informatie foarte utila!

Ne ajuta cineva si cu adresa exacta? Am cautat pe site-ul Grosmann dar nu scrie nimic despre asta.

Mircea Vulcanescu #94

 

felicitari pt post!

 

e aiurea ca se muta. imi era mult mai ok locatia de lg Instit Fr.

si se mai intampla ceva cu grosmann.. vad ca au disparut chitarile tip copie ieftina dupa una sau alta si se axeaza pe productii proprii/chitari custom.

 

asta e semn ca ii merge bine? :)

 

Parerea mea ...*ahem*profesionala*ahem* este ca ii/le merge din ce in ce mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Important este sa isi puna la punct distributia produselor si programul de lucru. Daca doar isi muta taraba cum fac vanzatorii de petarde si nu se schimba nimic altceva atunci nu ma intereseaza. Cand e gata trec pe acolo, poate vad si celebrul atelier. :)

 

 

Apropo de petarde,la piata rahova in ziua de revelion o baterie mica costa...tineti-va bine 150 de lei :) ,cand ei o cumpara din europa cu 15 lei.

Ma rog dupa aia au scazut la 100 de lei,dar oricum sunt prea exagerati.

Eu iarna viitoare o sa am in agenda:Luat petarde ,vindut petarde,asa daca imi iese. sper....

Link to comment
Share on other sites

sper sa le mearga bine ca-s oameni de treaba (m-am jucat cu o gramada de efecte la ei fara probleme :) )...eu sunt ofticat ca tot astept din mai/iunie sa aduca seria noua de efecte de la danelectro si inca nu au adus-o (ultima data ziceau ca o aduc acum, prin ianuarie)...iar site-ul, din cate scrie in homepage, nu a mai fost actualizat din septembrie (ceea ce nu mi se pare ok...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cat de nashpa:|

era comod acolo. daca nu gaseam ce vroiam in muzica ma duceam la ei si invers. acu o sa fie mai dubios...

dar...shit happens. poate rezolva problema cu programul de lucru, ca nu prea gaseam deschis niciodata. trebuia sa dau mesaj pe site inainte ca sa ma asigur ca nu ma duc degeaba.

macar atat...daca tot se muta la mama dracu... :)

Link to comment
Share on other sites

cat de nashpa:|

era comod acolo. daca nu gaseam ce vroiam in muzica ma duceam la ei si invers. acu o sa fie mai dubios...

dar...shit happens. poate rezolva problema cu programul de lucru, ca nu prea gaseam deschis niciodata. trebuia sa dau mesaj pe site inainte ca sa ma asigur ca nu ma duc degeaba.

macar atat...daca tot se muta la mama dracu... :)

 

Poate ca era comod, dar trebuia sa te declari supernorocos daca gaseai deschis, dupa cum ai spus.Asa ca la ce bun!?Eu ma opream numai daca eram in trecere si-mi ardea buza dupa corzi, altfel nu.Poate sa se mute in bloc cu tine, daca e permanent inchis, nu te ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.