www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Haha... vorbim peste 3 luni :)

 

i prima mea chitara electrica. sunt destul de multumit de ea. atat numa cred ca o sa-i schimb doza din bridge ca ore output cam low (doze koreea)

Link to comment
Share on other sites

luate din fabrica inainte sa scrie sd pe ele... cunoastem :)

succes enorm si bafta monstruoasa :)

 

 

dozele le-am luat odata cu chitara. am vrut s-o iau cu bill lawrence 500XL da n-am avut bani atunci (si n-am nici acuma)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
mc, dar am gasit alt site,grosmann.ro.Apropo,care a comandat de pe el sami zik si mie cum a platit.

 

Vezi ca au promotie, la fiecare Gibson cumparat, iti da si chinezu care l-a asamblat cadou. :) :)

Link to comment
Share on other sites

No, hai ca am apucat sa fac si eu niste poze lu Diana. Enjoy...

Dragonland1.jpgDragonland2.jpg

Dragonland3.jpgDragonland4.jpg

Dragonland5.jpg

 

Zexi Diana lu' matale. Zeita nu gluma...Dar cand vad cum sta bucata aia de strap cu partea de plastic pe ea, ma sufoc. :)

Ia-ti bre nene un strap bun, nu umbla cu porcarii de-alea. And may Mattias Eklundh guide your axe. :)

Edited by AddRien
Link to comment
Share on other sites

Ce-are bre... toata lumea foloseste DiMarzio ClipLock B) Ex: Petrucci, Malmsteen, H. Danhage si o groaza de altii ;)

Ei, na...porcaria aia de plastic cand ramane spanzurata iti zgarie chitara (nu-s fan vintage, din contra :) ). Am avut asa ceva si mi-am facut niste zgarieturi reuSHITe. Dar daca foloseste pleiada asa ceva, deh... :( . Anyways, cu sa fara strap tot se zgarie pan' la urma. Sa fie cu folos macar! :):)

Link to comment
Share on other sites

MAMA, MAMA...ma luat 2 zile, cu pauze, sa ma uit la toate 56 de pagini, si cate chitari...nici nu ma inchipuiam ca puteau sa fie asa de multe modele.. Felicitari tuturor sa e stapaniti sanatos si sa va bucurati de ele. Maine daca am timp trag 2 pose si va presint familionu. ADICA TUTTA LA FAMIGLLLLIIIIAAAAAA...BRE eh,eh!! Numai bine. ADRIANO

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
Ei, na...porcaria aia de plastic cand ramane spanzurata iti zgarie chitara (nu-s fan vintage, din contra :) ). Am avut asa ceva si mi-am facut niste zgarieturi reuSHITe. Dar daca foloseste pleiada asa ceva, deh... :( . Anyways, cu sa fara strap tot se zgarie pan' la urma. Sa fie cu folos macar! :):)

 

Ai fi uimit, dar nu prea se zgarie. Singura problema (pentru care o sa o schimb in curand) e faptul ca a fost gandita pentru oameni mai inalti decat mine (ca majoritatea strapurilor) si are o bucata de plastic care ma jeneaza (cand port tricouri subtiri and such...).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.