www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Cu ce pot vopsi griful si unele parti ale chitarii care sunt zgariate ca in poza?

 

Cu ce pot vopsi griful si unele parti ale chitarii care sunt zgariate ca in poza?

 

Aa,si inca ceva,daca vreau sa scurtez inaltimea dintre corzi si grif,frec cu glaspapir NUT-ul de sus a chitarii sau cel de la bridge? sau amandoua? :) Mersi

post-3791-1179211943_thumb.jpg

post-3791-1179211950_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Morgan

@maniak: ma bagi in boala, era sa am orgasm cand am vazut-o. S-o canti sanatos si musai sa pui niste sample-uri ca mor sa aud cum suna.

Edited by Morgan
Link to comment
Share on other sites

@maniak: ma bagi in boala, era sa am orgasm cand am vazut-o. S-o canti sanatos si musai sa pui niste sample-uri ca mor sa aud cum suna.

 

Numa-ncet, sa nu ne stropesti si pe noi...:)

 

Iar despre chitara... :) maine ma duc si eu sa sparg o banca... pana atunci asteptam niste sample-uri...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
Vine o vreme in viata unui om cand se gandeste "gata cu joaca, hai la treaba". Unii isi iau nevasta, altii bicicleta cu atas, unii LP, eu ... Fender. Pe numele ei complet: Fender Vintage Hot Rod '57 Stratocaster. Si pentru ca :)

 

Felicitari, mosule! S-o strunesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Morgan

la ce iti mai trebuie ariapro2 cand ai musicman si strat? (p-astea le-am retinut eu, ca mai era ceva dragut da mi-e prea somn sa caut) sau confund?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.