www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

In Seara Asta - Midnight Rider Live!


Guest leo2pop
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

M-am uitat la toate filmuletele :)Foarte, foarte tare :)La Stratul cu care dai de pamant dupa Vodoo Child ai un neck Warmoth cu Warhead Peghead ? Ca asa pare din filmulet...daca da, ce parere ti-a facut din punct de vedere calitativ? Felicitari inca o data pentru interpretarea de exceptie :)

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la toate filmuletele :)Foarte, foarte tare :)La Stratul cu care dai de pamant dupa Vodoo Child ai un neck Warmoth cu Warhead Peghead ? Ca asa pare din filmulet...daca da, ce parere ti-a facut din punct de vedere calitativ? Felicitari inca o data pentru interpretarea de exceptie :)

 

aflam de aici? Victorie:)

Te iubim :)

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la toate filmuletele :)Foarte, foarte tare :)La Stratul cu care dai de pamant dupa Vodoo Child ai un neck Warmoth cu Warhead Peghead ? Ca asa pare din filmulet...daca da, ce parere ti-a facut din punct de vedere calitativ? Felicitari inca o data pentru interpretarea de exceptie :)

 

Prestatie de nota 10+

Dat cu stratul de pamant....ma abtin...

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru aprecieri :)

Asta cu spartul chitarii mi-o doresc din frageda copilarie,de cand Petre Magdin a fost suficient de imprudent incat sa dea in aceeasi emisiune Hendrix si The Who.Acum am infrastructura necesara si pot sa mi-o permit.E nebunia mea....

Cat despre instrumentul sacrificat,el este un Westone stratocaster,cea mai ieftina copie de strat pe care am gasit-o.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu e Fender nu se pune. :) Asta daca vrei sa fii in ton cu Hendrix si Townshend. :D

 

Oricum, felicitari pentru realizare! :) Poze? ;)

 

Ai filmulete :P pentru ce iti mai trebuie poze?? :D Inca o data 100* :) pentru Midnight Rider !!

Edited by zzz
Link to comment
Share on other sites

Uite ca mai sunt oameni p-aci care chiar stiu sa dea cu chitara, nu numa' cu gura!

 

Cat despre instrumentul sacrificat,el este un Westone stratocaster,cea mai ieftina copie de strat pe care am gasit-o.

 

Nu stiu cat de ieftin a fost instrumentul in cauza, dar mie mi-a sunat bine.Inca o dovada ca daca ai mana ... :)

Link to comment
Share on other sites

Cat despre instrumentul sacrificat,el este un Westone stratocaster,cea mai ieftina copie de strat pe care am gasit-o.
Nu stiu cat de ieftin a fost instrumentul in cauza, dar mie mi-a sunat bine.Inca o dovada ca daca ai mana ... :)

Rareº, e momentul sã semnezi un contract cu Westone cã uite, fãrã sã vrei, ai devenit endorser. :)

 

ONTOPIC: Felicitãri pentru concert!

Link to comment
Share on other sites

Westone sunt prea bazati ca sa semneze un contract de endorsement,ei vand doar la container :)

Dar daca ai adus vorba de endorsement,iata ceva recent cu care am gasit locul ca sa ma laud :)

post-690-1208781746_thumb.jpg

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

daca va uitati la lista de useri si endorseri,pentru o firma mica ca Budda,e absolut impresionant,iar eu sunt onorat sa am "colegi" ca Joe Bonamassa sau Jake E.Lee,oameni pe care-i respect de ani de zile,si pe care i-am intalnit personal.

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
daca va uitati la lista de useri si endorseri,pentru o firma mica ca Budda,e absolut impresionant,iar eu sunt onorat sa am "colegi" ca Joe Bonamassa sau Jake E.Lee,oameni pe care-i respect de ani de zile,si pe care i-am intalnit personal.

Din lista Budda Amps, n-as omite nici Velvet Revolver si Foo Fighters. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.