www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Midnight Express La Tvr 1


midnight rider
 Share

Recommended Posts

Se reia emisiunea Taverna,cu Berti Barbera si Mugurel Vrabete,prima editie duminica asta,invitati Anca Parghel si Midnight Express si altii pe care nu-i stiu,dar am sa comunic imediat ce aflu.

Link to comment
Share on other sites

Se reia emisiunea Taverna,cu Berti Barbera si Mugurel Vrabete,prima editie duminica asta,invitati Anca Parghel si Midnight Express si altii pe care nu-i stiu,dar am sa comunic imediat ce aflu.

 

misto

 

PS bre Rares, semnatura ta ma baga-n ceatza... tu ai in posesie SHOP-UL de la Gibson unde se produc zongorele custom? :) :) :(:)

Link to comment
Share on other sites

intrebare:ca sa participi ce tb sa faci?

se pot da niste auditii,se poate trimite undeva un demo?

:)

rock on :)

Nu stiu ce trebuie sa faci,dar am sa intreb in seara asta si am sa fac raspunsul public pe forum,pentru ca sunt destule trupe aici care merita sa apara.

@malex:mi-am mai luat un shop de asta,de data asta cu shcotuie de rezonanta,poate ma apuc si io de chitara,insfarsit.

Link to comment
Share on other sites

sunt cam trist, iar m-a lasat ampul la Taverna,e a doua oara,gata imi iau altul :) altfel misto,Raul in mare verva, a mai cantat Eva Kiss, foarte bine, desi muzica usuratica nu a fost niciodata pasiunea mea si bulgarii care canta in Limelight, nimic spectaculos, dar bine totusi. Nicu Patoi a fost motivat :) si a cantat cu mine la sfarsit. Sa va uitati,ca io ma duc la Plant si sa imi ziceti si mie ce credeti.

2pentru trupele care vor sa participe, am aflat ca e cam cu invitatie din partea organizatorilor, dar puteti trimite material la taverna@tvr.ro, sau intrati pe siteul lui Berti, adica www.bertibarbera.com

Link to comment
Share on other sites

nu e in direct? se pierde tot farmecu

Nu e in direct,fiindca duminica are Vrabete concert cu Holograf.Am mai prins vreo 2 editii asa,dar sa stiti ca se trage in absolut regim de live,producatorul Ioan Duma nu opreste treaba nici daca-i spui ca faci infarct pe scena.

Link to comment
Share on other sites

frumos

 

pacat ca nu s-a dat totul , numai o singura piesa ,poate poti sa pui pe youtube si restul ?

 

Cand ai luat Gibson-ul mi-a picat fisa ca te am vazut si remarcat tot la Taverna .

 

mi-a placut .

 

sa nu spun ca TVR -ul meu din PC cand am vrut sa inregistrez mi-a dat raspunsul

 

" Internal decordor error ".......cred ca dupa careva lege a lui Murfy

 

apoi am bagat repede antena in alt TV pana am resetat PC-ul dar nici dupa resetare nu a vrut sa inregistreze .

cred ca trebuie sa reinstalez .

Mi-e groaza cand vad la Discovery cum ca avioanele nu mai au comenzi manuale sunt comandate doar prin computer .

 

A fost super , pacat ca nu te am vazut si cu Nicu Patoi .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.