www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 69 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Monyo
BAI LUKE.....esti de belea frate!!!!

 

Frate taci ca si tu stii ce stii! :)

... dar tre sa recunosc ca de data asta am fost surprins foarte foarte placut de "LUKE" al nostru (al romaniei) ... nu mai am chef sa trag ca_caturile mele (energice) dupa ce am ascultat pe el ... prima data cand m-ai intimidat pe bune LUKE!!! :):)

Bravo!!!

Edited by Monyo
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

e..... ce bataie de cap mi-a dat mie abdul al nostru...ma hotarasem sa nu ma bag la acest duel dar ... auzind cum se joaca baiatu asta cu modurile ... am ramas cu gura cascata asa ca, m-am simtit nevoit sa ii raspund pe masura ( zic eu ... sau macar pe aproape )

 

na

Link to comment
Share on other sites

e..... ce bataie de cap mi-a dat mie abdul al nostru...ma hotarasem sa nu ma bag la acest duel dar ... auzind cum se joaca baiatu asta cu modurile ... am ramas cu gura cascata asa ca, m-am simtit nevoit sa ii raspund pe masura ( zic eu ... sau macar pe aproape )

 

na

 

las' ca nici cu tine nu mi-e rusine!!!defecti amandoi sa mor io.bine bre!!!

Edited by bolly
Link to comment
Share on other sites

Guest Monyo
ba tu nu esti sanatos .... prea belea ultimele chorusuri

:)

 

...numai la minutul 1:03 am pus 3 chitari... in rest una si dintr-o bucata am facut partea cu slide (si celelalte, dar asta se aude).

..si merci!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

lucian ... nu se lasa ...te pui cu greii a?

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.