www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Tombola] - Chitara Electrica Si Amplificator Squier Sp10


EugenRo2001
 Share

Recommended Posts

Coletul meu a fost expediat cu bon expeditie nr 9263947/24.12 ora 10 am, si mi-au promis ca ajunge joi la destinatie.

Prin curier Nemoexpress.

Daca ai posibilitatea te rog sa treci pe la sediul lor, sa vezi daca nu cumva au uitat sa anunte sosirea.

Am sa trec si eu pe la sediul din Iasi, chiar m-a pus pe ganduri faza asta.

Link to comment
Share on other sites

Coletul meu a fost expediat cu bon expeditie nr 9263947/24.12 ora 10 am, si mi-au promis ca ajunge joi la destinatie.

Prin curier Nemoexpress.

Daca ai posibilitatea te rog sa treci pe la sediul lor, sa vezi daca nu cumva au uitat sa anunte sosirea.

Am sa trec si eu pe la sediul din Iasi, chiar m-a pus pe ganduri faza asta.

 

Salut . Poate inca domina spiritul de sarbatori la ei :drinka: . Eu azi nu sunt acasa pana seara din pacate , ieri nu am avut nici un apel pierdut deci nu cred ca m-ar fi cautat . Nu cred ca ar fi problema , doar intarzieri tipice ... Am avut intarzieri si cu Nemo si cu GLS , eu cu cei de la Fan sunt foarte multumit . . O zi buna , te anunt seara daca am primit azi ceva sau nu .

Link to comment
Share on other sites

Salut . Poate inca domina spiritul de sarbatori la ei :drinka: . Eu azi nu sunt acasa pana seara din pacate , ieri nu am avut nici un apel pierdut deci nu cred ca m-ar fi cautat . Nu cred ca ar fi problema , doar intarzieri tipice ... Am avut intarzieri si cu Nemo si cu GLS , eu cu cei de la Fan sunt foarte multumit . . O zi buna , te anunt seara daca am primit azi ceva sau nu .

 

Am sunat la Nemoexpress Tg Mures si mi-au confirmat ca este de ieri ajuns coletul. M-am mai linistit putin.

Astazi de dimineata cica il plimba agentul de livrari in duba, vezi poate te suna.

 

Adevarul este ca am mai primit pana acum doua livrari prin Nemo, si de fiecare data mi-au dat impresia ca nu sunt prea siguri de ce au de facut cu coletele... :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

 

Adevarul este ca am mai primit pana acum doua livrari prin Nemo, si de fiecare data mi-au dat impresia ca nu sunt prea siguri de ce au de facut cu coletele... :facepalm:

 

:)) Probabil . Am primit azi telefon de la ei dar nu am fost acasa a preluat altcineva in locul meu . Pun poza cand ajung acasa . Bafta

Link to comment
Share on other sites

:)) Probabil . Am primit azi telefon de la ei dar nu am fost acasa a preluat altcineva in locul meu . Pun poza cand ajung acasa . Bafta

 

Coletul a ajuns..totusi au fost sarbatori..poate deja a fost inmanat dar nu are acces la internet pentru a urca pozele..mai stati putin sa treaca perioada post-mahmuritica..si vom avea vesti .

Edited by Hyplink
Link to comment
Share on other sites

Mesaj privat primit de la TheZKD:

Sa ma scuzati de absenta mea . Am fost plecat i-am scris lui Eugen in sms ca is la munte la revelion de aceea nu activam pe forum doar fratele meu mai misuna prin contul meu . Totul a decurs bine , am primit cu o zi intarziere chitara dar nu a fost acest lucru o problema . Am impachetat totul , eu nu am deschis cutiile doar mi-am indeplinit rolul de intermediar si am dus totul in satul in care sta copilul respectiv. El nu a fost acasa , i-am lasat parinti sa il surprinda . Am mai pus si un set de Elixir din partea mea. Sunt obosit , nu demult am ajuns acasa , maine descarc pozele de pe telefon , cadourile impachetate , in drum spre acolo etc. Mi-au multumit de 1000000 de ori prin telefon , copilul este foarte fericit Apropo : am vrut sa pun o poza cu mine si cu parinti cand le-am predat cadourile dar m-au rugat sa nu pun poze cu ei pe internet si am sa respect aceasta rugaminte .
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.