www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sopa - Alta Porcarie Din Us


lefmir

Recommended Posts

Guest szekely

legile astea de cenzura is doar cireasa de pe tort , problemele se afla in fonduri de inversiuni precum jpmorgan chase , glodman sachs , rotschild rockefeller etc, ... traim cu un rau ff vechi ce taram dupa noi si se ascunde (nefiind topic ale mediilor de comunicatii). crize prefabricate , foamete, razboaie , si cenzura este ce ce ar disparea totodata cu eliminarea companiilor astora. Faptul ca sa le fie platite datoriile de catre state , si ca pentru asta sa ne strangem centura poporul este un atentat direct pt humanitate! firmele astea blocheaza economia , precum constitutiile ideate de ei le permit. Nu se poate continua asa ! Va invit sa va uitati la numere pe wikipedia! liberalismul economic a fost necesar pentru a se ajunge unde sa ajuns insa azi este obsolet ! si avem de partea noastra internetul ! va invit sa cititi blogul lui blackjack care este o varianta in romana a unei miscari sociale care atinge ff inalte de urmatori decand e criza in tarile dezvoltate , globalizate :) si imi scuzati romana insa am pierdut obisnuirea de a scrie in limba natala...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sunt aberatii numai in masura in care bunul-simt te invita sa nu dai verdicte fara dovezi. Dar cand vezi violentele nejustificate, abuzurile fortelor de ordine adicatelea, care se petrec de la campurile de lupta ale tarilor arabe, pana la strazile capitalelor civilizate din toata lumea, ideea de a mai dovedi ceva devine suspecta.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Kim Dotcom is back !

 

"...Dotcom said he was working with lawyers and the Electronic Frontier Foundation, which campaigns on digital rights issues, to get acces to that seized data [ Megaupload.com ] and return it to users."

 

M-am învăţat minte şi le stochez pe cd-uri acum, da' tot mi-ar prinde bine arhiva aia a mea cea veche... :)

 

LE : "The raid on Megaupload put 25 petabytes of data uploaded ...." Jeez !

.

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Mi-am făcut cont în MEGA şi la înregistrare şi logare am primit mesajul :

 

"Your [ bla-bla ] is now being created.

To strengthen the key, we have collected entropy from your mouse movements and keystroke timings."

 

Wha' ?

 

În altă ordine de idei, are meniu şi în limba română... alături de alte limbi de largă circulaţie infracţion... ăăă... internaţională :P

 

.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.