www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stergere Cont Si Mesaje


Guest erami
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Nu stiu daca e cel mai bun loc de a posta, dar nu am gasit o sectiune mai potrivita ( recunosc ca n-am cautat foarte mult :) ).

Am postat mai demult (acum vreo 4 ani cam asa nu mai tin minte exact) aici de pe userul asta, si acum as vrea sa-l sterg si sa recreez altul folosind aceeasi adresa de email. Motivul ar fi ca pe de-o parte nu imi place numele ales, "erami" dar si faptul ca mesajele scrise atunci nu prea ma mai reprezinta, as vrea un cont curat cu care s-o iau de la 0 :)

 

Deci, daca Cosu sau alt admin/moderator ar putea sa faca treaba asta, sa stearga contul si toate postarile lui "erami" ca sa ma pot inregistra din nou i-as fi recunoscator. :)

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Nu, ai inteles aiurea, nu despre asta era vorba; de fapt, chiar ai inteles fix pe dos :) ( anumite mesaje copilaresti si un anume "stil" nu ma mai reprezinta si nu prea vreau sa fie asociate cu identitatea mea de aici; vag imi aduc aminte ca sunt destule subiecte in care ma luam la cearta aiurea cu diversi si ziceam fel si fel de chestii care nu ma mai reprezinta )

 

On: Ma poate ajuta cineva? Ca pe mai toate forumurile, nu pot crea alt cont folosind aceeasi adresa de email, ar trebui intai sters contul asta din baza de date rgc.

 

Glumet: Ce trebuie sa faca un om pe aici ca sa i se stearga contul? :))

Edited by erami
Link to comment
Share on other sites

Din ce stiu eu, nu se sterg conturile pe forumuri, doar se inactiveaza, deoarece ar disparea mesajele scrise si discutiile continand acele mesaje nu ar mai avea sens.

Ce cred eu ca poti face, este sa schimbi adresa de email la contul vechi si apoi sa faci un cont nou cu adresa pe care o folosesti de obicei.

Link to comment
Share on other sites

Din cite stiu eu si-a sters singur continutul, profitind de faptul ca avea drepturi de administrator. Mi se pare un comportament imatur de tip "imi iau jucariile si plec"

Pentru erami: Asuma-ti ce ai facut in trecut, si daca vrei sa o iei de la capat iti faci o alta adresa de email si alt cont, ca doar nu te costa nimic.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, dar pe RGC exista un precedent: glass a disparut cu mesaje cu tot circa 2006-2007. Mai exista doar in citate din raspunsuri.

 

Nomina sunt odiosa.

 

 

 

 

 

 

Din cite stiu eu si-a sters singur continutul, profitind de faptul ca avea drepturi de administrator. Mi se pare un comportament imatur de tip "imi iau jucariile si plec"

 

Iar pe Coºu & Cearny i-a durut fix în X altfel puteau sã dea un undo ºi gata. Oricum, dupã o vreme restricția i-a fost ridicatã ºi a putut posta. Bleah!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Nu, ai inteles aiurea, nu despre asta era vorba; de fapt, chiar ai inteles fix pe dos :) ( anumite mesaje copilaresti si un anume "stil" nu ma mai reprezinta si nu prea vreau sa fie asociate cu identitatea mea de aici; vag imi aduc aminte ca sunt destule subiecte in care ma luam la cearta aiurea cu diversi si ziceam fel si fel de chestii care nu ma mai reprezinta )

 

On: Ma poate ajuta cineva? Ca pe mai toate forumurile, nu pot crea alt cont folosind aceeasi adresa de email, ar trebui intai sters contul asta din baza de date rgc.

 

Glumet: Ce trebuie sa faca un om pe aici ca sa i se stearga contul? :))

 

Na si ce .Fiecare se mai schimba , mai evolueaza devine mai serios cu timpul.

 

Copil bun si baba frumoasa/sexi nu prea exista .

 

Da GLASS ce a facut ?

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.