www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Guest _Theo_

-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

post-87-1175026916_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salve... Nu mai tin minte daca am mai postat aici si mi-e greu sa caut printre atatatea pagini. Bag si eu "cateva" poze cu subsemantul...

 

 

Prin 1976... la vreo 4-5 luni or less...

 

01.jpg

 

Deja faceam la olita, eram "baiat male" nu ca altii ! B)

 

02.jpg

 

Incepea sa mi se "contureze" parul cret... (eu sunt cel din dreapta).

 

07.jpg

 

Sar peste perioada comunista cu mine pionier si "ma arat" pe la 15-16 ani cu tobarul din prima trupa... (poza facuta prin 1991-1992, tot cel din dreapta si de data asta)

 

13.jpg

 

Primul meu job (16-17 ani, ma tunsesem un pic)... vindeam tigari la metrou la Aviatorilor. Pe atunci aveai voie si cu masute...

 

15.jpg

 

Cu o parte din trupa Abigail prin '94 - '95. George era bolnav si nu a putut veni la poza facuta de fotograful lui Gombos, care poza ulterior a aparut in revista Vox Pop Rock. Stiati deja sau sa va spun ca tot in dreapta sunt si aici... ? :)

 

18.jpg

 

Cantand pe o terasa la mare. La masa pe langa amicii mei, mai erau si doua tipe din Iasi, proaspat agatate. :)

Aveam 19 sau 20 de ani (1995 - 1996).

 

19.jpg

 

Sar "cativa" ani si ajung oarecum in prezent... La Buzau la Festivalul Top T, in 2006.

 

DSCN1021.jpeg

 

La Brasov prin ianuaire 2007 la un concert...

 

066.jpg

 

In prezent cu bicicleta la oki... ;) (poza atasata pentru ca nu-mi mai permitea forumul sa linkuiesc si alte "zeci" de poze...) :(

 

P.S. Mai vreti ? :)

post-169-1177077720_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc Tony ! Asa este, am prins vremuri frumoase... :) Si asta nu e nimic dar probabil e de la sine inteles ca nu pot monopoliza topicul cu poze de atunci... :)

Inca o data multumim pentru tot ce ai facut pentru noi anul trecut cu ocazia concertului de la Resita... :)

In alta ordine de idei... Merge treaba cu inregistrarile ? Cand va vad iar "la un loc" ? :(

Link to comment
Share on other sites

Of, o sa creada lumea ca cine stie ce am facut pentru voi, ca am facut rost de droguri mult sub pretul pietei sau mai stiu eu ce :)

Ti-am spus si repet: nu am facut nimic deosebit, era normal ca si gazda sa fac tot ce pot pentru ca sa va simtiti bine!

 

Cel mai misto a fost cred cand am stat cu totii dupa ce am cantat la terasa aia ordinara, unde am povestit si am ras pana la 3 dimineata in timp ce am baut coniacul tau si am mancat (de fapt ATI mancat, ca eu nu am avut curaj...) hamburgerii aia ciudati.

 

Cu albumul e la fel ca si la voi... multa munca pe partea tehnica. Chiar vrem sa fim multumiti, prea am facut inainte totul pe fuga, de parca ne alerga cineva. Acum avem in sfarsit timp si tehnica necesara.

 

Ca sa revin la poze, cred ca toti s-ar bucura daca ai mai pune poze vechi. Si eu trebuie sa mai caut unele old-school de-ale mele. Aia cu tine la mare mi-a placut cel mai mult. Cred ca bagai femeile in boala cu parul ala cret! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Incerc sa ma abtin, dar nu pot... trebuie sa ma laud:

 

 

Eu, backstage, cu chitara lui Henrik Danhage de la Evegrey

post-58-1177235050_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.