www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[concurs] Castiga O Pedala Digitech Hot Head


Guest alec
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

imi face placere sa va anunt ca am inceput primul concurs pe Lectii-de-chitara.ro, iar premiul este o pedala de distors Digitech Hot Head oferita de eSound.ro.

 

Tot ce trebuie sa faceti pentru a va inscrie este sa lasati un comentariu in care sa ne spuneti care este piesa voastra preferata la chitara si de ce si sa dati LIKE pe Facebook paginilor LectiiDeChitara si eSound.

 

Inscriere aici: http://www.lectii-de-chitara.ro/2010/09/co...igitech-hothead/

 

Castigatorul va fi desemnat pe 18 octombrie. Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Si daca nu am cont pe Facebook ce fac ?

 

Mie unul nu imi place Facebook, si hi5-ul, prefer myspace :lol:

 

LE :Acum am citit, nu se poate intra in concurs daca nu iti faci cont pe facebook :lol:

 

Bafta cu concursul, eu nu particip :)

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, nu se poate participa daca nu dai LIKE pe Facebook celor doua pagini, ceea ce inseamna ca trebuie sa-ti faci cont.

 

Daca esti impotriva Facebook-ului sau ceva de genu', e o alegere personala - noi am pus conditia ca sa imbogatim comunitatea LDC si pe retelele sociale.

 

Iti promit ca vor fi si alte concursuri ce nu vor avea aceasta conditie.

 

Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Si daca nu am cont pe Facebook ce fac ?

 

Mie unul nu imi place Facebook, si hi5-ul, prefer myspace :lol:

 

LE :Acum am citit, nu se poate intra in concurs daca nu iti faci cont pe facebook :lol:

 

Bafta cu concursul, eu nu particip :)

 

Dude,apreciaza initiativa :) Daca nu ai cont pe Faisbuc iti faci si poate castigi o pedala (daca iti trebuie :) )

@alec felicitari pentru initiativa si cum zicea si colegul,bafta!

Link to comment
Share on other sites

@ Daiabitiz Uyup Zwurp multumesc, te asteptam si pe tine sa te inscrii (daca iti trebuie o pedala :) )

 

Din nou, e o decizie personala daca cineva isi doreste cont pe Facebook sau nu. Si vom incerca sa fim deschisi si fata de cei care nu sunt prea atasati de social media.

 

Daca putem face o mica paranteza: ce premii v-ati mai dori pe LDC?

Link to comment
Share on other sites

Dude,apreciaza initiativa :) Daca nu ai cont pe Faisbuc iti faci si poate castigi o pedala (daca iti trebuie :lol: )

@alec felicitari pentru initiativa si cum zicea si colegul,bafta!

 

 

Da, excelent ! Vãd ca în ultima perioadã se înmulțesc concursurile cu premii, ceea ce cred eu cã e bine pentru comunitatea rgc . Felicitãri, Alec.

 

PS : Nu se scrie Faisbuc se scrie Feisbuc , nici nu ºtii sã scrii curect ...

( glumesc, prietene, sper cã ºtii... )

 

L.E. : Alec, ca sã nimereºti sigur, dã un, cum îi zice, "card valoric" la magazinul respectiv ºi câºtigãtorul îºi ia ce pedalã sau accesoriu îi trebuie.

 

 

post-10823-1285683484_thumb.jpg

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Da, excelent ! Vãd ca în ultima perioadã se înmulțesc concursurile cu premii, ceea ce cred eu cã e bine pentru comunitatea rgc . Felicitãri, Alec.

 

PS : Nu se scrie Faisbuc se scrie Feisbuc , nici nu ºtii sã scrii curect ...

( glumesc, prietene, sper cã ºtii... )

 

L.E. : Alec, ca sã nimereºti sigur, dã un, cum îi zice, "card valoric" la magazinul respectiv ºi câºtigãtorul îºi ia ce pedalã sau accesoriu îi trebuie.

 

 

ba...what would jyno say?=))

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, nu se poate participa daca nu dai LIKE pe Facebook celor doua pagini, ceea ce inseamna ca trebuie sa-ti faci cont.

 

Daca esti impotriva Facebook-ului sau ceva de genu', e o alegere personala - noi am pus conditia ca sa imbogatim comunitatea LDC si pe retelele sociale.

 

Iti promit ca vor fi si alte concursuri ce nu vor avea aceasta conditie.

 

Mult succes tuturor!

 

Nu sunt impotriva Facebook-ului, doar ca nu are rost sa imi mai fac inca un profil pe alta pagina sociala, myspace ajunge, plus ca mi se pare mult mai ok decat restul.

 

Sper sa castige cineva care merita :)

Link to comment
Share on other sites

aha, ce-mi plac mie concursurile astea unde tre' sa pupi in stinga si-n dreapta ca sa poti sa participi. mult noroc, sper sa cistige cel mai sarac user, ala care nu-si permite un set de coarde atunci cind i se rupe mi-ul, ala care n-are bani de un cablu decent, ala care n-are... da' stai, ca sintem in Romania, unde toti cauta sa-si umple sacosa si sa-si faca rating pe fuckbuck.

Link to comment
Share on other sites

sper sa cistige cel mai sarac user, ala care nu-si permite un set de coarde atunci cind i se rupe mi-ul, ala care n-are bani de un cablu decent, ala care n-are... da' stai, ca sintem in Romania, unde toti cauta sa-si umple sacosa.

 

Daca as castiga pedala, as da-o cadou cuiva care are nevoie sau as vinde-o ieftin... dar nu am facebook si nici nu am e gand sa ma inregistrez peste tot.

Felicitari pentru initiativa!

Link to comment
Share on other sites

@Ironside nu trebuie sa "pupi in stanga si in dreapta". Cand ai un site, e firesc sa-ti doresti sa stie cat mai multa lume de el - si, intamplator sau nu, Facebook-ul e in acest moment o unealta foarte buna de-a da oamenilor de stire. Cu cat ne adunam mai multi (a se citi "cu cat formam o comunitate extinsa"), vor fi premii mai mari, interviuri mai importante... Doua LIKE-uri nu mi se par un capat de tara, dar din nou, asta e o decizie personala a fiecaruia. Eu nu sper sa castige cel mai sarac, ci cel mai creativ - si cel care-si doreste cel mai mult pedala.

 

@draugr ne-a mai lasat cineva un comentariu pe site in care spunea ca doreste sa doneze pedala :) frumos gest. Te asteptam la concursurile viitoare!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.